Wpis z mikrobloga

Już 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów. Ponieważ nie wyobrażam sobie nie iść na wybory, a mój kandydat niestety odpadł, muszę wybrać mniejsze zło. Z wczorajszych debat nic merytorycznego się nie dowiedziałem, więc potrzebuję byście to Wy, mnie przekonali do któregoś z kandydatów. Nie ukrywam, że bliżej mi do Dudy niż Trzaskowskiego, więc proszę o konkrety, co się zmieni, jeżeli zagłosuję na D, a co jeżeli na T.

#wybory #polityka
  • 7
@PomocnikBob: Najważniejsze jeśli zagłosujesz na Dudę to nic się nie zmieni a nie wiadomo czy PiS będzie chciał potem oddać władzę. Jak podoba ci się obecny 'porządek" to głosuj ba Dude
@PomocnikBob przez 3 kolejne lata nie będzie żadnych wyborów. Jeśli wygra Dudeł to pis nadal będzie omijać wszystkie bezpieczniki, a pewnie nawet zdemontuje kolejne i w 2023 będą już tak nieusuwalni jak Orban. Trzaska i peło można nie lubić, ale jego weto wyhamuje karakana, zmusi ich do negocjacji z opozycją. Nieważne czy popierasz konfę, Hołownię czy lewicę, wszyscy oni będą mieć dużo czasu by się wykazać w nowych warunkach - bez absolutnej