Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@paczelok nawet nie wiem. Sprawdzę jutro przy ładowaniu. Ale na zimę kupię chyba nowy i tak, skoro już teraz robi mi psikusy.

@KiiK6 @joolekk nie pamiętam ale wiem że ma w tej wersji ścięte dwa cylindry i sto kilka koni. No i dziurę pod maską xdd

@thegibbon co padło? Przed czym ostrzegasz?
@JBFC: Lepiej kup od razu - ja w dwóch 159 1.9 musiałem kupować w ciągu pierwszych paru miesięcy, bo szkoda, żeby się męczyła przy odpalaniu, a ludzie mają #!$%@?. Polecam Bannera - droższy niż Centra i inne Warty, ale nie zawiódł mnie nawet przy -15 po tygodniu stania - auto kręciło za pierwszym razem.

Sprawdź też, czy Ci się dogrzewa płyn do 90 stopni (jak się zrobi zimniej), bo to też
@JBFC: W 1.9 to uważać na klapy wirowe i skrzynię biegów. Dodatkowo rdza na progach oraz pękające sprężyny z tyłu. U mnie jeszcze nie wiadomo co się stało, ale auto na niskich obrotach straciło moc totalnie. Ale spokojnie, na razie 14 k km bez lawety :)
@JBFC: To E46 ma swapa na silnik z clio, czy to jest 316i? Bo jak miałem E46 z rzędową szóstką, to silnik był aż pod chłodnicę, a tu jakiś menel może spokojnie zamieszkać pod maską, tyle jest miejsca :D
PS: 159 zawsze spoko :-)