Wpis z mikrobloga

A co jeżeli prezydent Max Kolonko się nie mylił co do Nemesis Point i naprawdę udało mu się wygiąć czasoprzestrzeń? XD I nawet pękła w punkcie prezydenckim, dla Maxa najważniejszym!

Mamy w tym momencie 3 prezydentów - Dudę, Kolonkę i hrabiego Potockiego, no, wg foliarskiej teorii jest jeszcze żywy Lech Kaczyński przetrzymywany w kazamatach Kremla, ale nie przesadzajmy z optymizmem (to taki prezydent - nomen omen - kot Schrödingera).

Wszyscy prezydenci znajdują się w odrębnych wymiarach - szczególnie pod względem psychicznym XD - do tego nigdy nie mogą się ze sobą spotkać. Jest to o tyle silna zasada nowej rzeczywistości, że wczoraj debatę prezydencką rozszczepiło do dwóch równoległych wymiarów (co chyba oznacza że Trzaskowski bliski jest prezydentury, chociaż z drugiej strony to w sumie będąc prezydentem Warszawy ma pod panowaniem te 5% Polaków, co może interferować xD). Zwróćcie uwagę, że w obu studiach ze zdziwieniem pokazywano puste miejsce kontrkandydata i zwracano uwagę, że jeszcze nie dotarł. Rozszczepienie wymiarów mogło tez spowodować niepokoje społeczne przed studiami (prądy tajemne połaskotały te stare baby), omdlenie dziennikarki oraz dziwne zachowanie Dudy (nie czytał z promptera tylko rozglądał się dookoła, bo wyczuł co się dzieje, pewnie jakaś prezydencka moc). Wymiary prezydenckie to odpowiednio - II RP dla Potockiego, III RP dla Trzaskowskiego, IV RP dla Dudy (i Kaczyńskiego?) oraz Stany Zjednoczone Czwartej Republiki Polskiej Dwóch Narodów dla Kolonki.

Prawdziwe apogeum dopiero nastąpi. 6 sierpnia Potocki zapowiedział swoją wizytę w Warszawie i intronizację. Tego samego dnia przez ułamek sekundy Duda i Trzaskowski mogą być prezydentami - i to w paru opcjach - np. Duda podwójnym prezydentem Polski, Trzaskowski prezydentem Warszawy albo Warszawy i Polski - gigantyczne przeciążenie dla rzeczywistości. Do tego dochodzi jeszcze czynnik najpotężniejszy Max Kolonko powinien dotrzeć do Pałacu Prezydenckiego i bronić go przed nielegalnymi samozwańcami - a takiej ilości prezydentów plastikowy model rzeczywistości może już nie wytrzymać xD

#wybory #maxkolonko #pasta #foliarze #debata #heheszki
RejestratorRodzynek - A co jeżeli prezydent Max Kolonko się nie mylił co do Nemesis P...

źródło: comment_1594112048NuI45T0EMx8jtWOIYhRH5O.jpg

Pobierz
  • 34
@RejestratorRodzynek: Czy jeżeli mój śfagier po pijaku napisze petycje, żebym został prezydentem, a mój pies odbije pod tym swoją łapę, to czy mogę już na lajcie wbić do pałacu sobie pomieszkać i popodpisywać różne rzeczy dla pana prezesa czy ktoś będzie się sprzeciwiał temu demokratycznemu wyborowi ludu? I drugie pytanie odrazu: czy jeśli jednak by się temu sprzeciwiano (jak wiadomo różni są wrogowie demokracji) to czy mogę chociaż sobie jakiś żyrandol