Wpis z mikrobloga

Cześć!
W sobotę (04.07) wystartowała pierwsza edycja the NewOldTibia - ots jest ciągle na etapie deweloperskim, błędy poprawiam na bieżąco, cały czas dochodzi nowy content ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Czego możecie się spodziewać? Ots utrzymywany jest w oldschoolowym stylu 8.6, ma własny OTClient i mapę. W the NewOldTibia nie ma skillownia oraz profesji - serwer wykorzystuje system skillpointów - sami tworzycie własną postać, od początku do końca. Do tego przeklęte skrzynie, item sety, system teleportów oraz rozbudowany system enchantu i przedmiotów mających własne poziomy.

Brzmi ciekawie? Wbijaj na www.thenewoldtibia.pl po więcej. Widzimy się w grze!

#tibia
#ots
  • 6
serwer wykorzystuje system skillpointów - sami tworzycie własną postać, od początku do końca.


@Xandress: W sensie, że jak? Przy awansie dostaje skillpointy które mogę przypisać do magic lvl, sworda itp? Co z czarami?
Dokładnie. Przy awansie dostajesz pewna ilość punktów - wraz z levelem ta liczba się zmniejsza. Te punty rozdzielasz pomiędzy skillami, z tym, że wszystkie skille są własne, nie ma tam sworda, dista czy fist fighting w formie w jakiej jest to w rl tibii. Czary mają pewne wymagania, które musisz spełnić żeby ich używać, np dla ue to będzie 60 inteligencji, 15 wiary, 20 level magiczny
@s3ndr0: mam nadzieję, że się mylisz, chociaż wiem jakie panują trendy :/
Na ten moment jest 15 aktywnych graczy, liczba kont powoli rośnie, pomimo tego chłopaki się dobrze bawią
@ripp1337: na ten moment nie szukamy nikogo na 'stałe', pracujemy w 2 osobowym zespole ale chętnie przyjąłbym pomoc w postaci promocji otsa - otservlist i ich kosmiczne ceny nie wchodzą na razie w grę, sam ciągle dokładam do hostingu etc