Wpis z mikrobloga

W najbliższych miesiącach na naszym profilu rozdawać będziemy różne urządzenia Green Cell, a Wy w bardzo prosty sposób będziecie mieli szansę je dostać. Sprzęt na dziś to kabelki z podświetlaną końcówką Green Cell GC Ray. . Zasady gry są proste, zostawiacie plusika przy tym poście i dokańczacie zdanie "Potrzebuję nowy kabelek, bo...”

Spośród Waszych zgłoszeń wybierzemy 20 osób, które naszym zdaniem najbardziej potrzebują nowy kabel i zgłosimy się do nich na priv po adres :)

Gdzie jest haczyk? Ano sprawa jest taka, że umawiamy się na prosty układ – po otrzymaniu od nas kabelka prosimy o Waszą opinię. Tutaj na Wykopie. W ciągu 2 tygodni od otrzymania paczki od nas wrzucacie posta z wrażeniami z korzystania kabla, oznaczacie nas w nim i używacie hasztagu #testujemygc.

Pamiętajcie, żeby śledzić nasz profil, bo wkrótce będziemy rozdawać kolejne produkty Green Cell – ładowarki, power banki i inne gadżety.

#testujemygc! #konkurs #rozdajo #elektronika #smartfon #gadzety

Regulamin konkursowy znajdziecie tutaj
SwiatBaterii - W najbliższych miesiącach na naszym profilu rozdawać będziemy różne ur...

źródło: comment_1594119934XP82QTeTSQGpCervdss8hy.jpg

Pobierz
  • 185
@SwiatBaterii: Potrzebuję nowy kabelek, bo świetnie będzie się komponował z waszą ładowarką GREEN CELL ChargeSource 5. Dodatkowo ładowarka ma swoje wyznaczone miejsce, które jest słabo oświetlone, dlatego wieczorem mam problem z trafieniem wtyczki do gniazda ładowania.
@SwiatBaterii: No cóż jego "stawy" nie są pierwszej młodości, strasznie się wyrobiły przez te hm kilka już lat. Oby mu się więzadła nie oberwały. Nowy kabelek mógł by być godnym następcą przez następne kilka lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SwiatBaterii potrzebuje nowy kabelek bo moja różowa mi zgubiła mój ulubiony i nie mam teraz ulubionego kabelka i mi smutno. Taki świecący kabelek na pewno stałby się moim ulubionym kabelkiem. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SwiatBaterii: Potrzebuję nowy kabelek, bo ostatnio jeden z moich pogryzł mi kot, a takim świecącym dodatkowo będzie łatwiej w nocy trafić... W port. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie jest haczyk? Ano sprawa jest taka, że umawiamy się na prosty układ – po otrzymaniu od nas kabelka prosimy o Waszą opinię. Tutaj na Wykopie. W ciągu 2 tygodni od otrzymania paczki od nas wrzucacie posta z wrażeniami z korzystania kabla, oznaczacie nas w nim i używacie hasztagu #testujemygc.


@SwiatBaterii: To nie jest #rozdajo jak najpierw bait-ujecie o wpisy a potem po ewentualnej "wygranej" jeszcze wymagacie recenzji produktu.
Verbatino - > Gdzie jest haczyk? Ano sprawa jest taka, że umawiamy się na prosty ukła...

źródło: comment_1594132230AtNzXYpCH7GE8SfYmEkpPJ.jpg

Pobierz