Wpis z mikrobloga

No Mirki, pierwszy raz w życiu zaangażowałem się w jakiekolwiek sprawy związane z polityką w naszym kraju. Kolejna komisja obstawiona. Polecam ten stan. Będę uważnie patrzyć wszystkim na rączki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możecie się jeszcze zgłaszać na mężów zaufania w całej Polsce, wystarczy, że zadzwonicie do lokalnego biura wyborczego danego kandydata. Formalności to całe 3 minuty. Ja nie chcę w tym kraju takiego bezczelnego prania mózgów ludziom starszym czy gorzej wykształconym, aby byli bezmyślnymi głosodawaczami dla kogokolwiek.

#polityka #wybory #bekazpisu #tvpis
anonimowyzpl - No Mirki, pierwszy raz w życiu zaangażowałem się w jakiekolwiek sprawy...

źródło: comment_1594317309IqO4qWjwzGA79A5TkgaWn3.jpg

Pobierz
  • 65
@Plonacawyplata: Możesz siedzieć cały dzień jednak kluczowe to być rano i sprawdzić czy wszystkie karty do głosowania są podstemplowane oraz ile ich jest - nie liczysz ich sam tylko prosisz przewodniczącego komisji o pokazanie i przeliczenie. Później drugi raz kontrola wieczorem - przychodzisz przed zamknięciem lokalu i zostajesz do momentu podliczenia wszystkich głosów i sporządzenia protokołu. Patrzysz wszystkim na ręce. Niczego nie liczysz ani nie dotykasz.