Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
#gielda w grudniu i styczniu stwierdziłem, że czas wyjść w fotowoltaikę, bo w zeszłym roku głównie kupiłem biotech #scpfl, #oat i #pure. teraz #columbus, #novavis i #photon. W marcu jak wszystko leciało to stop lossy zadziałały i miałem jakieś 120% początkowego kapitału na maklerskim #ikze.
Jeszcze w marcu zrobiłem zakupy.
#columbus średnia zakupu 27 PLN
#novavis średnia zakupu 4,015 PLN
#photon średnia zakupu 3,49 PLN
#pure średnia zakupu 35,534 PLN
#scope średnia zakupu 81 PLN

Mam jeszcze kilka innych nie tak dynamicznych typu #orlen czy #domdevelopment , ale... Wczoraj mój portfel podwoił wartość :)
#chwalesie #czujedobrzeczlowiek
  • 5
@OsSikorskiego: nie no fajnie fajnie ale o jakich kwotach mówimy?
Po 1k zł na spółkę? 10k, 50k?
Procenty może i fajnie wyglądają ale to ilość ma znaczenie, bo inwestując 1k możesz rzucić w losowe spółki i masz gdzieś co się z tym stanie, wzrosty lub spadki o 40% nie zrobią żadnego wrażenia, ale przy 50k 10% będzie już mocno zauważalne i to po obu stronach
Sam kupowałem clc po mniej niż
@krabczy: chodzi o IKZE, więc tam jakiejś super kasy nie miałem, bo roczne limity. Ale jest to skok z poniżej 30k wpłaconych łącznie na giełdowe IKZE na ponad 60k aktualnie. Dodam tylko, że IKZE w domu maklerskim otwarte w połowie lutego 2019, więc mniej więcej półtora roku mam.
(wiem, liczby się mogą nie spinać, że limity IKZE - wcześniej miałem IKZE gdzie indziej i wypłata transferowa środków była, stąd więcej wpłacone