Wpis z mikrobloga

Boshe mirki, co ja za złoto znalazłem na jednej grupie drogowej na #facebook, to ja nie... Weźcie to w gorące proszę.

Myślałem, że obrazek krążący w necie, że homo jest "be", wojsko by się przydało, bo ich nauczy dyscypliny to albo bait albo pojedyncze przypadki. Myliłem się. Wojsko nawet nauczy nie jeździć bez prawka pijaku!

Szkoda, że nie mam więcej screenów i że OP-Marek nie odpowiedział finalnie, bo nitka spadła z rowerka. Było tam m.in. jeszcze że wojsko wojsku nierówne, tak jak szpital szpitalowi, czy szkoła szkole - zależy od rówieśników, czy jakości personelu a ten dalej że wystarczyło nie być miękkim. Gdzie się tacy ludzie biorą xD

Nawet nie wiem jak to tagować.
#bekazpodludzi #heheszki #wojsko #patologiazewsi #patologiazmiasta #polskiedrogi
Pobierz
źródło: comment_1594369457R2W00fS7CK3Ysaxzivn1nW.jpg
  • 13
@GaiusBaltar: cóż, jak widać dla niektórych prawo pięści jest prawem nadrzędnym ¯\_(ツ)_/¯

Szkoda, że pokolenie raczej nie wymrze. Mam wrażenie że tacy ludzie będą się ciągle pojawiać bo ciągle ktoś pójdzie do wojska się spełniać i będzie mu się marzył powszechny pobór.

@Bachal: nom. Wyższy poziom abstrakcji. Nawet meme (chyba) pasujący do tego utworzyłem.
Pobierz
źródło: comment_159437006082lMzGTD7cV7gmKc8y87Zx.jpg