Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mam dylemat czy oddać ważny czy nieważny głos. Na początku mojej przygody z dorosłością, zawsze w drugich turach głosowałem na "mniejsze zło". Nic dobrego z tego nie wynikało. Nie przekonują mnie argumenty, że trzeba odsunąć PiS od władzy. Wygra Trzaskowski, później w parlamentarnych wygra PO i znowu będzie ch*jnia. Inna niż teraz, ale chjnia... Wybór między "pustym dzbanem", który na wykopie jest chwilowo modny, a "długopisem" jest chyba niemożliwy. Dlatego, jako dorosły mężczyzna po trzydziestce, poważnie rozważam oddanie głosu na Admirała Domino Jachasia. Taki obraz tych wyborów. Jedne z gorszych, w których brałem udział ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wybory #polityka
scorcc - Mam dylemat czy oddać ważny czy nieważny głos. Na początku mojej przygody z ...

źródło: comment_1594402350FqjroXMRQ8JYcLgDC8D2qJ.jpg

Pobierz
  • 16
Wygra Trzaskowski, później w parlamentarnych wygra PO i znowu będzie chjnia


@scorcc: Pamiętaj, że dopiero co były wybory parlamentarne - do kolejnych kawał czasu. To wystarczający okres czasu, aby prezydent zachęcił ludzi do Platformy...ale tez zniechęcił. A więc, aby Platforma wygrała kolejne wybory, albo Trzaskowski musi być naprawdę bardzo dobrym prezydentem, albo PiS wyjątkowo słaby. Jeśli zakładasz rządy PO za kilka lat, to znaczy, że wierzysz w to, że Trzaskowski będzie
@scorcc: uważam, że lepszy i tak jest duda, nie zgadzam się z ich poglądami zbytnio, ale jest better niż gość, który z roku na rok zmienił poglądy, mówi że z tuskiem nie ma nic wspólnego, albo gada, że powinniśmy zapomnieć wszystkie afery po(ofe, sądy, taśmy prawdy, można by tak wymieniać w nieskończonosć). Uważam, że duda byłby lepszy na te pięć lat, bo mamy gwarancje oduniezależnienia się od rosji w 2022 roku(jak
@DoloremIpsum: no i to jest jeden z najgorszych argumentów, przez półtora roku on już się zbłaźnił 10 razy, porzucił dużo obietnic tłumacząc się (no po przeanalizowaniu jeszcze raz, okazuje się że nie ma pieniędzy), polecam ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=FwGCXAlOyvU w miare dobrze pokazuje jak rządzi w warszawie. Polecam też zapoznać się z plażą Trzaskowskiego, i o strefie relaksu, a to dopiero właśnie 1,5 roku rządzenia xD, jest jednym z najgorszych prezydentów ze
@DoloremIpsum: ale co mają dochody do samorządów, już uciekasz od tematu, bo brak argumentów. Ja mówię o tym, jak zmarnował milion na strefę relaksu, na której nie było nikogo, to była katastrofa. Mówię o czajce, wstyd i pogrążenie Warszawy i mówię o jego obietnicach, które miesiąc po objęciu urzędu nagle porzucił. Jest to najgorszy prezydent w tych samorządach, a to właśnie dopiero 1.5 roku xD ciekawe co nas czeka dalej
@bigzakole3: to poczytaj: https://dziennikzachodni.pl/frankiewicz-gdyby-ludzie-poznali-jak-panstwo-jest-rzadzone-to-wielu-politykow-pis-dlugo-nie-wyszloby-z-wiezienia/ar/c1-15058524

Na początku prosiłem, żeby mnie pan czymś zaskoczył. Wiem, że ludzie odczuli 500 plus. Nie wiem, czy rozumieją prezydentów swoich miast, którzy mówią, że to źle, że rząd obniżył ludziom podatki i podwyższył pensję minimalną.


Tak, bo to jest sprytna zagrywka i ja sprytu rządzącym nie mogę odmówić, choć przecież nie to jest cenne w działalności publicznej. Spryt PiS polega na tym, że dał prezenty ludziom nie
@DoloremIpsum: no to mógł nie obiecywać programów, których później nie zrealizuje. O obniżkach pitu było już wiadomo przed objęciem przez niego urzędu. Myślisz, że to też jest w porządku, że może zasłaniać się obcięciem budżetu, gdy wprowadzał podwyżki? (np. za śmieci). Jest najgorszym prezydentem, i nie wiem jak Warszawa mogła wybrać takiego błazna.