Wpis z mikrobloga

Napisze tylko jedno sprostowanie co do @Szuruburubenc.... Popłynąłes jeszcze bardziej niż Kamson z teoriami spiskowymi, pisząc jakoby @wilki_kamila prowadzone są przez Ewę.. Twoje wypowiedzi za bardzo pieją do Ewy, a przecież temat był o Kamilu, a nie o niej. Ewa jest osobą raczej bezkonfliktową, i nie wierzę aby komuś związanym z BB zalazła za skórę.. Poza jedną osobą..... Założyć konto tydzień temu, żeby niby dojeżdżać Kamsona, a tak naprawdę dojeżdża się Ewę.... chyba się gubisz mój drogi (a może moja droga).. Nie będę się zniżać do twojego poziomu, i przytaczać pozostałych screenów, aby Ci udowodnić jak bardzo się mylisz, i że żadnych wątków nie usuwałam.. Zaczęłam na wykopie udzielać się za czasów westernu w BB.. I jak bardziej wnikliwie poszukasz, nieraz nie podobały mi się tam zachowania Ewy (Eski), w stosunku do Kamila... Co było w tym okresie, kiedy zadawała się z pewną osobą... o której nawet nie chciałabym się wypowiadać, ale którą też mocno tam wtedy krytykowałam.. I jak to się ma, do tego, że współpracowałam niby z Ewą.. krytykowałabym swoją kompankę i jej ówczesną oblubienicę..?.... Raczej nie.. Rusz główką! Pozatym pewnie tego nie pamiętasz jako zielonka, ale Ewa ma tu konto na wykopie jako @eskabbi..i po wyjściu z programu dziękowała w imieniu Kamila za wsparcie..
Także nie insynuuj teorii spiskowej.. Ewa ma się świetnie, wiem to bo mam z nią kontakt, co bym Ci nawet screenami pokazała (ale stwierdziłam, że nie jesteś tego warta, lub warty aby to widzieć).. Nie zrobisz wrażenia na niej, na Kamilu, jak na nas Wilkach... Prawda sie i tak obroni..
#bigbrother
  • 81
@LamkazLANu: tak... ponieważ jak kotrargumentować fakty :)
1) chcąc za wszelką cenę Kamsonowi zrobić dobrze - niszczycie mu cały czas resztki kariery - na IG zwalczaliście wszystkich potencjalnych reklamodawców, wszystkie życzliwe mu osoby które mu kibicowały po wyjściu z programu - ale w sposób normalny - bez napinania się
2) podpuszczaliście Kamsona że wszystko co robi to robi dobrze i uwierzył w to chłopak - zamiast robić karierę/kontrakty po programie to
@Szuruburubenc:
Ktoś kto pisze o swojej inteligencji, zwykle ma przerośnięte ego i nie jest fajnym człowiekiem.
Grupke na fejsie zamknęli, że czepiasz się o zachowanie, które w złotym okresie tego tagu, było tu na porządku dziennym?
Ile tych smsów wysłałaś/wysłałeś, że aż tak Cię bolą i jeszcze trzymasz dowód na ich wysłanie?
Może ten program nie jest przeznaczony dla Ciebie, skoro nie rozumiesz w jaki sposób Kamil doszedł do finału i
@LamkazLANu: podałem ci 7 konkretnych argumentów dowodzących że nie posiadasz racji - które dowodzą że ciągniesz Kamsona na dno, że właściwie jestes jego wrogiem, tylko udajesz sympatyka - prawda boli i już nie odniesiesz się do komentarza co? Komentarze wyśmiewcze, ironizowanie itp to nie jest merytoryczna odpowiedź - udowodnij że masz minimum przyzwoitości i chociaż odnieś się do dyskusji.
@kipman1: Mam jeden kontrargument na wszystkie Twoje punkty jesteś zwykłym hejterem, jakich w programie było wielu, może jesteś jednym z nich?
Nie przypisuj mi czegoś, czego nie robiłem, na insta nawet nie śledziłem wątków o których wspominasz, pomijając fakt że z reguły na insta nic nie komntuje.
W warunkach zamkniętych, było nam łatwiej kontrolować i reagować na to co Kamil mówi i robi, pierwszy raz czytam o jakichś wątkach w których
@LamkazLANu: ale nie musisz mnie obrażać i nazywać hejterem - jeśli są pewne rzeczy których nie widzisz, bądź nie rozumiesz to świadczy o tobie a nie o mnie. Nie wymagam też wiedzy absolutnej o tym co pisał w komentarzach czy mówił na livach - ale przynajmniej z kilkoma punktami powinieneś się zetknąć, jeśli śledzisz jego IG. Pisząc takie prostackie słowa obrażasz sam siebie.
@Szuruburubenc: Nie rozumiesz jednak jak doszedł do finału, a ja nie zamierzam zdradzać kuchni Kamila ;-)
Nie masz też dowodów na to jak sugerujesz, że TVN już pierwszego dnia wiedział, kto wygra program.
Dzięki tej informacji o Adamie, może zacznę oglądać HP, bo do tej pory widziałem jeden odcinek i mi wystarczyło.
Jeśli Pan Adam jest chociaż w 30% tak kolorowym człowiekiem jak Kamil, to w końcu będzie co oglądać, a