Wpis z mikrobloga

Mireczki, pijcie ze mną kompot! W końcu los się do mnie uśmiechnął. Po 26 latach przmusowego celibatu udało mi się znaleźć swoją szarą myszkę dla anonka! To moja sąsiadka. Znamy się jeszcze z podwórka. Do tej pory raczej tylko na cześć-cześć, bo moja stuleja mentalna była zbyt mocna by się przełamać i zagadać. Na szczęście odkąd uderzyłem pięścią w stół, zacząłem praktykować #nofapchallenge #zimnyprysznicchallange i #medytacja wszystko zaczęło się zmieniać. Dzisiaj był mój szczęśliwy dzień. Widziałem jak ta myszka męczy się na schodach z wielką walizką. Jako, że nie mamy windy u nas w bloku, postanowiłem pomóc. Odwdzięczyła się zaproszeniem na wspólną herbatkę. Pogadaliśmy trochę, od razu wyczułem że to bardzo sympatyczna i fajna dziewczyna, więc nie wiem jak to się stało, ale szybko ją uwiodłem, a dalej... to już wiecie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #incel #mizoginia #pokazrozowegopaska #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty
Pobierz dopeboiYSL - Mireczki, pijcie ze mną kompot! W końcu los się do mnie uśmiechnął. Po 2...
źródło: comment_1594494789IhdzQt5pZgopidakaNK7tm.jpg
  • 119
@TestoDepot: dobrze napisałeś. To twoje wrażenie. Ci co mają wymagania z kosmosu zazwyczaj zostają sami do końca życia. Co do sztampowego kanonu - to co widzisz na instagramach to ludzie po botoksach i przeróbkach, to nie jest osiągalne bez operacji/zabiegów kosmetycznych, więc ja osobiście się tym nie przejmuje. Te zabiegi nie są idealne i np. implanty trzeba wymieniać co kilka lat. Nie rozumiem co jest innego w sławnych ludziach? Co? Twoim
wiem, bo zachowują się zdrowo i mają do seksu zdrowe podejście i ogólnie są szczesliwe, normalne. Po ludziach to widać jak są sfrustrowani i mają niepoukładane w głowie.


@Bellie: Czytałaś w ogóle to co napisałem? Zachowanie i to co mówią ludzie nie świadczy o tym co siedzi w ich głowie, a charakterystycznym jest - szczególnie dla mężczyzn - ukrywanie własnych problemów i przedstawianie się w jak najlepszym świetle co jest spowodowane
@AssRock: ale człowieku, i tak po poglądach widać czy ktoś ma depresję, jest sfrustrowany albo niezadowolony - nawet jak udaje i się uśmiecha. i znam kilka osób które popełniły samobójstwo - po wszystkich się tego spodziewałam, chociaż stare ciotki #!$%@?, że czemu się zabił/zabiła jak taka wesoła zawsze była - no nie, jak się pogadalo z człowiekiem x to zawsze można było się dowiedzieć, że słabo radzi sobie z życiem, średnio
Ci co mają wymagania z kosmosu zazwyczaj zostają sami do końca życia


@Bellie: niekoniecznie, zazwyczaj z wielkim bólem z tych wymagań schodzą i coś sobie biorą, tak żeby było, z braku laku, jednak zawsze pozostają niezadowoleni

to co widzisz na instagramach to ludzie po botoksach i przeróbkach, to nie jest osiągalne bez operacji/zabiegów kosmetycznych


@Bellie: nie musisz mi tego tłumaczyć, ja o tym wiem. Tyle, że nikt się nie zastanawia
i co #!$%@? ci rośnie jak przeruchasz taka ładniejsza? Bo poza próżna przyjemnością nic tu nie widzę ciekawego.


@Bellie: no przecież po to tam chodzę - dla przyjemności. Nie jestem z tych osób, które nadają seksowi jakąś otoczkę, szczególne znaczenie czy charakter mistycyzmu. To po prostu fajny, przyjemny relaks. Nie musi tu być czegokolwiek więcej niż próżna przyjemność - i to jest to ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@TestoDepot:

w momencie gdzie byśmy się stukali to ani ja nikogo innego, ani ona - a coś takiego jest niemożliwe.


ty jesteś jakiś oderwany od rzeczywistości. Z taką manią, że każdy się rucha z byle kim i byle gdzie i to co dziennie co najmniej to się nie dziwię, że "niemożliwe" xDDDDD( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie każdy się #!$%@? tak jak ty...
Można być normalnym człowiekiem, który
ty jesteś jakiś oderwany od rzeczywistości. Z taką manią, że każdy się rucha z byle kim i byle gdzie i to co dziennie co najmniej to się nie dziwię, że "niemożliwe" xDDDDD( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie każdy się #!$%@? tak jak ty...


@Bellie: chodziło mi o to, że ja nie chce być w związku i głównie dlatego niemożliwe, a jedyną manię (dopowiadania sobie czegoś na mój temat)
Rucha divy = nie radzi sobie z kobietami/niskie poczucie własnej wartości / bierze byle co byle by było = beciak


@Bellie: A co w przypadku jak ktoś ma kobiety jakie chce ale i tak korzysta z usług? Po co ma wgl się starać albo znosić humorki dziewczyn skoro i tak chodzi tylko o sex (nie o związek) i samo zaangażowanie i czas jest więcej warte niż te 150zł? Tam przynajmniej płacisz
A co w przypadku jak ktoś ma kobiety jakie chce ale i tak korzysta z usług?


@Nestorm: no to już jest UBERINCEL. Czemu? Zdrowy facet radzi sobie emocjonalnie z kobietą. Chory = inceloza = nie radzi sobie z kobietami, więc je kupuje, żeby pominąć te niewygodne rzeczy.
A co do kłód to szkoda komentować, facet też może być kłodą w łóżku.
@Bellie: A niby czemu nie radzi? Takie radzenie to mogę zostawić dla partnerki nie dla jakiejś lafiryndy bo nie zasługuje na to. Daj mi chociaż 1 powód dla którego miał bym nie pomijać tych jak sama napisałaś "niewygodnych rzeczy". Lub wskaż mi jednego faceta który lubił by te "niewygodne rzeczy" i sam się w nie pchał. Myślisz, że to dla kogoś przyjemne? :D Coś Ci się poprzestawiało. Wydaje Ci się, że
@Bellie: Bo odpisujesz bez sensu, nie podejmujesz argumentów i nie znasz terminologii a się mądrzysz. Mówię 2 raz, zajrzyj do słownika co to znaczy incel. Do oburzenia to jeszcze daleko ale może ostrzejszym tonem dojdzie do pustej mózgownicy. Doskonale wiesz, że tak to działa bo Ci tłumaczymy jak to wygląda z perspektywy faceta ale będziesz się zapierać rękami i nogami, że tak wcale nie jest bo prostytutki to tak naprawdę konkurencja
rozjechana #!$%@? jest czysta i pachnąca hahhsha takie kity to możesz wciskać innym przegrywom.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bellie: Na pewno czystsze niż u p0lek z tindera Twojego pokroju :D Nie raz myślałem, że rzygnę przy takiej. Mocniej #!$%@?ło śledziem, niż na targu rybnym.
@Bellie: Lepiej już nie odpisuj ćwierć inteligencie bo słowo po słowie coraz mocniej się kompromitujesz. Nawet nie muszę nic pisać o TB, sama idealnie się podsumowujesz. Poziom dyskusji jak z asystentem google.
o.0 Nawet nie wiesz, że wykop jest anonimowy? Największą korzyść odniesiesz jak wrócisz do podstawówki bo brak Ci elementarnej wiedzy jak i kultury, nie potrafisz odpowiadać na argumenty ani odnieść się do nich. Już nie mówię o trafnym przedstawianiu własnych. Szkoda na takie boty więcej czasu.