Wpis z mikrobloga

Wygrał urojony strach przed Tuskiem, lgbt i masturbacją. Nie jestem zły. Jest mi zwyczajnie smutno.


@BlackFoo: no właśnie też mi smutno. Jak weźmiesz głęboki oddech, to Polska znowu dała się ogłupić dyskusjami światopoglądowymi. Nie było porządnej debaty. Żadnych prób dyskusji o gospodarce czy wpływie koronawirusa. Jedynie powtarzanie, że jest zajebiście i spoko.

Co do LGBT - jeszcze większy żal, że żyjemy w XXIw a ludzie chcą innym ustalać z kim maja
Jest mi zwyczajnie smutno.


@BlackFoo: powiem Ci że też nie jestem zły, bardzo dziwne uczucie. Identyczne, jak tuż przed wypadkiem komunikacyjnym, że już wiesz że zaraz będzie poważny wypadek- tzn gospodarka się #!$%@? na ryj, ale nie jesteś w stanie już nic zrobić.
@BlackFoo wiesz co, niektórzy ludzie mają dłuższą pamięć. Pamiętają afery: VATową, kamienicową, zlikwidowanie OFE, wydluzenie wieku emerytalnego (akurat te dwie ostatnie rzeczy byly wg mnie potrzebne ale nie każdy tak uważa). Myślę, że nie chodzi tu tylko o LGBT, chociaz to było jedną z głównych kart w tej grze.

Ja sam absolutnie nie jestem za PO, ale juz wolałem Trzaskowskiego niz tego pionka i cała władze w rękach pisu...
@BlackFoo możesz mieć żal jedynie do PO, bo to jest banda nieudaczników. Nie trzeba mieć wielkiego mózgu, żeby stwierdzić, że Polska jest krajem konserwatywnym (i dobrze) i wszelkie zagrywki w kierunku neuropejskosci nie przejdą. Było się zamknąć a nie opowiadać o paradach, związkach partnerskich i tym podobnych. A tak jak dzieci wystawili się na łomot. Trzaskowski i tak miał dużo głosów. Pewnie duża część do głosy tylko przeciwko Dudzie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BlackFoo: platforma ciężko pracowała na wynik tych wyborów. Dzięki PO karakan #!$%@? teraz wszystko. Rządy platformy były tak słabe że pospilstwo wybrało PiS. Najgorsze jest to że Pospilstwu jest z tym dobrze. Lecz jest to prawdopodobnie ostatnia kadencja radzu PiSu i za 3 lata znowu debile wybiorą PO. I tak do usranej śmierci. Nie widzę innego scenariusza. Zamiast dać szansę nowym partia polityczny to Polaki robaki ciągle wybierają między zatwardzeniem a