Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@SlodzeGorzkieZale: ostatnio mirabelka opowiadała w komentarzach jak wyglada jej praca flippera. Inwestor to jakiś multimilioner, gotówki bez limitu, inwestycje w PL i USA. Zagrywki typu pytanie o rodzine, budowanie zaufania żeby zbić ceny, szukanie ludzi którym pali sie dupa. Najlepszy numer z umową, umawia się na 200k, a przychodzi z umowa na 190k
  • Odpowiedz
@SlodzeGorzkieZale: Ale dlaczego nie? Obracam się wokół wpływowych ludzi w branży nieruchomości to pierwszy plus. Dlaczego mam tyrać 8h jak w tej pracy mam wolna rękę, 3 spotkania i potem kawka w coscie, kilka telefonów i mam wolne. Wiadomo, ze duzo rzeźbienia w tym, wszystko trzeba notować zeby nie pomylić tych ludzi. No i kasa, jedyny minus ze nie masz pewnej wypłaty co miesiąc- możesz mieć 2, 3 wypłaty miesiecznie- zależy
  • Odpowiedz
@crazykokos: Chodzi mi aspekt etyczny tego sposobu zarabiania pieniędzy, ale intuicja podpowiada mi, że i tak nie wzbudzę w tobie choćby odrobiny współczucia do ludzi, których, bądź co bądź, oszukujesz, wykorzystując naiwność lub trudną sytuację. ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@crazykokos: dobrze że jest wykop bo już wszystko wiem od A do Z. A jeszcze rok temu myślałem że naprawdę ktoś chciał mieszkać w akurat w tym bloku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz