Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa się zbuntowała i powiedziała że nie będzie płaciła połowę za zakupy spożywcze bo doliczyła się że ja jem więcej od niej, np. ponoć kładę na chleb więcej plasterków wędliny (WTFxDD), no ale ona kładzie jeszcze mozarellę a ja nie xDD, ciekawe że ja ogólnie jestem szczupłym chłopakiem i różnica między nami to bodajże tylko 7 kg, rozumiałbym jakbym ważył o połowę więcej. W ogóle to ja i tak więcej płacę za zakupy. Ciekawe jak będą dzieci to pewnie też każdy dostanie swój przydział xDD W ogóle to ja zauważyłem że różowe lubią dużo mówić o tym że prawdziwy dżentelmen powinien płacić w restauracji za kobietę itp. ale to nie wynika z troski o ideę dobrych obyczajów lecz po prostu z tego, że różowe zasadniczo to są je***** sknerami, dużo większymi od facetów. Łażą po tych szmateksach, handlują noszonymi ciuchami pomiędzy sobą żeby tylko te 10 zł wyrwać xDD

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0ec354e270c575295b9735
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja różowa się zbuntowała i powied...

źródło: comment_1594804299hpMbMQOKucjFkYrpq4vTkB.jpg

Pobierz
  • 30
Moja różowa się zbuntowała i powiedziała że nie będzie płaciła połowę za zakupy spożywcze bo doliczyła się że ja jem więcej od niej, np. ponoć kładę na chleb więcej plasterków wędliny (WTFxDD),


@AnonimoweMirkoWyznania: może miała ostre rycie bani w domu o kaskę, no ale dziwna sprawa tak się kłócić o jedzenie, lekkie ugabuga trochę
paczelok - > Moja różowa się zbuntowała i powiedziała że nie będzie płaciła połowę za...

źródło: comment_1594804392D8sawWkRUtMZDxvkdasQaF.jpg

Pobierz
OP: > #!$%@? od niej, byle szybko xD

@AnonimoweMirkoWyznania: pytanie dokąd? 90% lasek z którymi randkowałem nawet nie wspomniała o dołożeniu się do rachunku, były takie które nawet po kilku randkach (bar, bilard, kino) nawet nie zająknęło się żeby coś mi postawić a potem pisały do mnie gorzkie żale czemu już nie chcę się z nimi spotykać, ta moja chociaż się dokłada a przynajmniej wyrażała taką wolę od początku

Ten
@AnonimoweMirkoWyznania: może miała ostre rycie bani w domu o kaskę,


@paczelok: coś w tym może byc, albo mniej zarabia

Randki też nie znoszę rozliczać, ale jak mnie zabiera to innym razem ja go gdzieś indziej zaproszę (a wiadomo, płaci zapraszający :))


@xigapot505: to mi przypomina poprzedni związek, gdzie nie płaciła=siedzieliśmy w domu

Ps, ja akurat rozliczam sie z facetem za zkupy raczej po połowie, ale nie da się ukryć,
  • 0
Bo ją pewnie #!$%@?, że ty ją rozliczasz tak co do grosza, więc się próbuje odegrać takimi argumentami z dupy.
ale ty jesteś pusty, nie chodzi tylko o to ile żresz tak wgl co ma do tego twoja waga? no bo znam wiele osób co wpieprzają więcej niż grubasy a chude jak szczurek


@dupa_karuzela: To nie on jest pusty tylko jego kobieta, skoro oczekuje od niego większego wkładu