Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W przeszłości założyłem kilka kont z weryfikacją KYC na giełdach krypto i innych stronach z refami, które oferowały wtedy airdropy. Od tego czasu żadnych kredytów nikt na mnie nie wyłudził (przynajmniej z tego co wiem według informacji z alertów BIK i braku żadnych wezwań do zapłaty na e-sąd), ale jednak żałuję, że sprzedałem swoje dane za kilka kafli zarobku. Jedyny plus w tym taki, że poszerzyła mi się świadomość w tym temacie jeszcze przed jakąś większą szkodą, więc żeby sobie oczyścić głowę chciałbym zapobiegawczo wymienić dowód osobisty, ale jak to zrobić w najbardziej bezproblemowy sposób? Z powodu kradzieży tożsamości nie mogę, bo nic takiego się póki co nie wydarzyło. Dosłownie zniszczyć dowód w takim razie by był powód do wymiany (no chyba, że w ogóle nie trzeba pokazywać dowodu w przypadku zniszczenia, ale trochę wątpię, a wniosku przez internet nie wyślę, bo nie mam możliwości zeskanowania zdjęć do dowodu) czy zgłosić nieprawdziwe zaginięcie, które zakładam, że może być bardziej problematyczne?

#dowodosobisty #urzad #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #edowod

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0eebf1e270c575295b97d5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
  • Odpowiedz