Wpis z mikrobloga

Na Videopoint trwa obecnie akcja "Odkoduj swój rabat" w ramach której można zgarnąć w dobrych cenach wideo kursy związana głównie z programowaniem. Im więcej kupujesz, tym lepszy kupon rabatowy Ci przysługuje.

Chcę rozdać 3 wideo kursy dla 3 wylosowanych przeze mnie osób - po jednym na głowę.

Co trzeba zrobić?
1) Plusujesz ten wpis
2) Wrzucasz w komentarzu link do kursu, który chcesz dostać ( kurs musi być na liście tych objętych promocją - https://videopoint.pl/pagec/3976o/9/promocja/9025/ )

A! Jakby ktoś chciał te kupony rabatowe, o których wspominam, to:

- LATO15 = zniżka 15zł przy zakupie za minimum 30zł
- LATO50 = zniżka 50zł przy zakupie za minimum 100zł
- LATO100 = zniżka 100zł przy zakupie za minimum 200zł
- LATO200 = zniżka 200zł przy zakupie za minimum 350zł

Czyli w praktyce, robiąc zakupy za 350zł, płacisz za nie 150zł - opłaca się.

Regulamin:
1) można plusować do soboty (18 lipca) do 20:00
2) wyniki postaram się opublikować w niedzielę w okolicach 20:00 (czasami mam opóźnienia)
3) zielonki mogą brać udział o ile ich konto powstało przed datą napisania tego wpisu
4) osoby, które wygrały w moich poprzednich konkursach są wykluczone z losowania (aby nie było posądzeń o ustawiania losowania)
5) Zwycięzców wołam pod tym wpisem i jeśli to możliwe (nie ma blokady wiadomości), to odzywam się do nich na priv. Jeśli zwycięzca nie odpowie w 24h, wybieram inną osobę.
6) Zwycięzca otrzymuje KUPON (-100%) uprawniający do odbioru wybranego przez siebie kursu


Dla moderacji: no-ref

#rozdajo #unknowrozdaje
imlmpe - Na Videopoint trwa obecnie akcja "Odkoduj swój rabat" w ramach której można ...

źródło: comment_1594880076HiW9GCTj83QQzC51blajWj.jpg

Pobierz
  • 55