Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie, chciałbym wybrać się na powiedzmy wycieczkę objazdową po Polsce, wsiadam w auto zwiedzam dane miejsce ewentualnie nocuję, wstaje rano i jadę w następne miejsce, czy macie może jakieś gotowe trasy? Zasięg takiej podróży dla mnie to cały kraj, zaczynam w Kołobrzegu i tam też kończę, w internecie wiele jest miejsc które warto zobaczyć ale zapytam Was może ktoś ma takie coś za sobą i jest w stanie coś polecić. #podroze #podrozujzwykopem #turystyka
  • 3
@Peno: pomyśl o Beskidach, gdybyś był w Cieszynie, to masz taką piękna trasę na Ustroń, potem Wisłę, Szczyrk, jezioro Międzybrodzkie koło żywca. Beskidy mają naprawdę dużo atrakcji, no i na chwilę można do Czech wyskoczyć na piwo. Potem możesz kierować się w stronę np. Oswiecimia, dalej przez zagłębie na jurę krakowsko czestochowska. Zaczynasz powiedzmy w Olsztynie pod Częstochowa, potem złoty potok, zamek w ogrodziencu i Bobolicach. Kierując się w stronę Krakowa
@Peno: Przejechałem Polskę w podobnym stylu, oglądając po drodze mało popularne atrakcje, które okazały się fenomelane. Mogę polecić np.
Zamek w Łapalicach na Kaszubach,
Osadnik Gajówka koło Konina - tak zwane polskie Malediwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolorowe Jeziorka Wieściszowice - Dolny Śląsk
Opuszczony Ośrodek Wczasowy Miałkówek
Jezus w Świebodzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chodzi o miasta to oczywiście klasyka czyli Wrocław,