Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, postanowiłem poradzić się Was, bo pewnie jest wśród was sporo mądrzejszych ludzi ode mnie.
Sprawa jest taka. Od prawie roku pracuję zagranicą. Moja mama została sama w domu. Wieś na Lubelszczyźnie. Pijaczki to główna atrakcja. No i teraz przychodzimy do sedna.
3 lata temu kilku nastolatków rzuciło w nasz dom cegłą. Szczęście chciało, że trafiła niecałe pół metra od okna. Jako, że bylo ciemno nie bylem w stanie zweryfikować sprawców. Wezwalem policje. Wspomniałem tylko o jednej osobie, ale z perspektywy czasu uważam że błędną. Policjant powiedział, że tylko trochę postraszy tego chlopaka.
Incydent powtórzył się dwukrotnie w zeszłym roku. Po drugim razie poznałem uciekajacych chuliganów. Następnego dnia spotkałem ich pod sklepem i pogroziłem im.
Jakiś miesiąc później moja mama widziała jak znowu przechodzili obok domu i jeden z nich podnosił z drogi kamień, lecz zauważając mame szybko odszedł.
Teraz moja mama przebywała sama w domu przez ostatnie 10 miesięcy. Dziś przyjechałem na urlop i dowiedziałem się, że chuligani znów rzucili w dach. Tym razem dopieli swego i dach przecieka w korytarzu. Sytuacja zaszła w maju.
Obecnie siedzę w domu #!$%@? na #!$%@? gówniarzy obrzucających kamieniami dom starszej, schorowanej kobiety. Nie wiem co robić. Szczerze. Jestem osobą wysoko wrazliwą i porywczą w takich sprawach. Jakbym spotkał ich na ulicy, to pewnie bym zaj*bał.
Co polecacie?

Coś o sprawcach:
Trzech gówniarzy z roczników 2000-01. Wolny czas spędzają pijac piwko pod sklepem, biorąc zresztą przykład ze swoich ojców.

#anonimowemirkowyznania
#podludzie
#patologiazewsi
#pytanie
#kiciochpyta
#prawo
#nerwica

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f134c713c58bc359f78f4f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Złożenie pozwu o nękanie? Zawiadomienie policji za każdym razem. Założenie kamery(najlepiej nie rzucającej się w oczy, można nawet do neta podłączyć, to sobie możesz oglądać live co się dzieje na ogródku). Za zniszczenie mienia sąd może przyznać odszkodowanie/sankcję, a wymiana dachówki to sporty pieniądz. Nic tak polaka nie boli, jak dostanie po portfelu.