Wpis z mikrobloga

Na przykładzie Iraku, Afganistanu, żołnierze Polskiego kontyngentu umierali za interes amerykański poprzez głupotę polityków


@HungarianBookSmuggler: nie do końca. Polski rzad postawił, po rozpadzie ZSRR, na NATO i UE. W tej kolejności. NATO to, nie ma co ukrywać, USA + przystawki. Więc postawiliśmy na USA. Chcąc czegoś od nich, musimy im coś zaoferować, również propagandowo - i temu służył udział PKW w Iraku czy Afganistanie. Czysta polityka, a nie żadna głupota.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafalewtrancamsie: ja pod pojęciem ojczyzny rozumiem życie moich rodziców, moich dzieci, przyjaciół, ich domów i dobytków. Jak ktoś chciałby mi to odebrać, to nie wahał bym się żeby stanąć na przeciwko wrogom kosztem nawet swojego życia.
  • Odpowiedz
Nie walczy się o swój kraj bo gówno mnie obchodzą patusy i janusze palące oponami, walczy się o siebie i swoją rodzinę.
  • Odpowiedz
@rafalewtrancamsie: jesli nie jestes przedstawicielem inteligencji to raczej nic ci nie grozi, ale jesli jestes robolem na budowie to mozesz spac spokojnie. Historia uczy, ze pierwsze wybijaja inteligencje a nie roboli.
  • Odpowiedz
  • 0
Ktoś tu pomylił walkę poświęcenie, oddanie ojczyźnie z umieraniem. Umrzeć to nie sztuka... umieranie W OGE TO GŁUPOTA...
  • Odpowiedz