Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@xstempolx: kastrować te drapieżniki, mnoży to się jak króliki, bo stare baby karmią je, a te srają, roznoszą choroby i walczą ze sobą roznoszczac FIV.
  • Odpowiedz
@Dalamar @ColdMary6100 @mackone Zależy co jest wkoło. Jak las i zwierzątka to nie powinny bo wytrzebiają faunę. No chyba, że mając psa myśliwskiego puszczalibyście go luzem w las wiedząc, że dla zabawy zagryza jelenie, to wtedy rozumiem, że nie macie nic przeciwko.
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: Wcale nie tak trudno kitku do tego przyzwyczaić. Moje sobie cenią, a ptactwo bezpieczne, fiva nie złapią i jakiś zjeb ich nie wypatroszy. No i ja sobie pobiegam.

Są też opcje zakrzywionych do wewnątrz ogrodzeń działkowych.
  • Odpowiedz
mam dwa koty, zażywające spacerów, mają swoje obroże z numerem tel, są zaczipowane - naprawdę jest wiele sposobów na zapobiegnięcie ewentualnego zaginięcia - ale kot to kot i chodzi własnymi ścieżkami jak zaginie to ja chciałabym mieć pewność że zrobiłam wszystko by jak najszybciej się znalazł


@ColdMary6100: z tymi obrożami, to niespecjalnie dbasz o ich bezpieczeństwo, nawet na samorozpinających kot potrafi się powiesić, a to nie są rzadkie przypadki

@xstempolx:
  • Odpowiedz
@Berezowski: świrów nie brakuje, kiedyś w szkole miałem kolesia co hobbystycznie zabijał włóczące się koty, i to jakimiś wymyślnymi sposobami. Zresztą o czym tu gadać. Moje psy zagryzły już w #!$%@? kotów ktore wlazły na podwórko, no ale to już wina właściciela
  • Odpowiedz
@metylomorfina: z balkonu kilka razy widziałem, jak koty mordują ptaki. Nawet taki totalny grubas, po którym by się nikt nie spodziewał, czy mała kotka co się do wszystkich przechodniów łasi. Ręce opadają.
  • Odpowiedz
@ameneos dokładnie, kot to drapieżnik i trzeba się pogodzić z faktami, że na negatywny wpływ na środowisko. Zresztą nie wyobrażam sobie wypuszczać kota, którego kocham w miejska dżunglę. Inne koty, psy, samochody, ludzie #!$%@?. Szkoda zwierzaka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@metylomorfina ma rację i to durne mówienie "psa husky byście nie wzięli do bloku bo blablabla". To że ktoś ma ogródek to nie sprawia że pies jest wybiegany xD Każdemu psu trzeba zapewnić ruch, a nie tylko wypuścić to na ogród i reszta niech się sama robi. Wystarczy z nim wychodzić, uwaga nie 2 razy dziennie na 10 min, a pies będzie zadowolony i nie będzie odpierdzielal w domu bo ma za
  • Odpowiedz