Wpis z mikrobloga

Wszyscy narzekają na wyprzedzające się ciężarówki. Właśnie skończyłem trasę 500km osobowym. W większości S lub A.

Częściej musiałem hamować przez osobówki które jechały lewym pasem po 100-110 (większość z rowerami na dachu #!$%@? sportowcy #!$%@?)
Niż przez wyprzedzające się ciężarówki.

#zycietruckera #zalezie
  • 101
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 255
@Mintaa: no i #!$%@? też mijam 110 120 nie będę jechał za ciężarówka jak tobie się spieszy to możesz samolotem lecieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 376
@Mintaa: I pewnie jeszcze migales im długimi? Mało rzeczy mnie tak denerwuje jak pieniacz, siedzący mi na dupie, w trakcie mojego manewru wyprzedzania, bo biedaczek nie może teraz 150 cisnąć ()
  • Odpowiedz
@Mintaa: Jak wyprzedzają ciężarówki 110, to pal licho. Najbardziej #!$%@?ące jest to, że potrafi taki dzban mieć 300-500m dziury na prawym, ale nie zjedzie. O tym, że wjeżdżają na lewy bez sprawdzenia lusterek nawet nie wspominam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@PanKracy582: ehe gratuluję analogi. Ja zadałem pytanie do opa czy mruga, i odniosłem się do kierowców co tak robią, wcale go o to nie oskarżając. A Ty przytaczasz zupełnie nietrafiony artykul kodeksu drogowego, który ma dowodzić twierdzenia że 'mam obowiązek zjechać'. Aha
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Mintaa: mnie #!$%@? jak jadę 180 na autostradzie bez ograniczeń (Niemcy) oni taki 110 wyjeżdża 40 metrów przede mną BO ON CHCE CIEMZARUFKE WYPRZEDZIC
#!$%@? 5 sekund byś zaczekał
  • Odpowiedz