Wpis z mikrobloga

Wszyscy narzekają na wyprzedzające się ciężarówki. Właśnie skończyłem trasę 500km osobowym. W większości S lub A.

Częściej musiałem hamować przez osobówki które jechały lewym pasem po 100-110 (większość z rowerami na dachu #!$%@? sportowcy #!$%@?)
Niż przez wyprzedzające się ciężarówki.

#zycietruckera #zalezie
  • 101
  • Odpowiedz
Ale #!$%@?ą mnie takie łajzy co nie potrafią korzystać z dróg i wleką się tym lewym pasem ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeszcze jak w ramach swoich urojeń specjalnie blokują kogoś kto światłami im przypomni, że lewy pas to nie ścieżka widokowa do powolnej jazdy i delektowania się widokami to naprawdę nóż się w kieszeni otwiera... lewy pas jest jak kibel - wchodzisz, robisz co masz zrobić i #!$%@?
  • Odpowiedz
@Sorcerer001: O to to. Chyba bardziej wkurzające niż mruganie długimi zza pleców.
Żeby nie było tak kolorowo to dodam, ze wyprzedzanie z tempomatem tez mnie #!$%@?. Dodaj tego gazu wyprzedź i zjedz a nie jak tiry przez 20km
  • Odpowiedz
Wasze wypowiedzi to dramat xD na drodze starczy wystarczy być wyrozumiałym.

#!$%@? się komuś pod maskę bo musi wyprzedzić tira jadąc 110kmh to dramat. Jeszcze chłop jakimiś przepisami to argumentuje xD

Druga strona to samo. #!$%@? 180kmh, podjezdżanie pod dupe i #!$%@? długimi xD

Autostrada to nie miejsca na leczenie frustracji, polecam wizytę u terapety albo chociaż wizytę na torze, żeby trochę pokory nabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vorio: @Czarna_ksiazka:

A mnie #!$%@? najbardziej łapie na trzeci typ, czyli koleś który wyprzedza tiry jadąc po 110 bo #!$%@? wie czemu tyle, ale na lewy pas wskoczy ci tuż przed maską mimo że widzi że jedziesz 160-180 co wymusza nagłe hamowanie. No #!$%@? bierze.
Jak zjeżdżam na lewy to lusterko i patrzę czy ktoś nie #!$%@? więcej niż ustawa przewiduje. Jeśli tak, to grzecznie daje mu przejechać bo nie
  • Odpowiedz
@Mintaa: Potomkowie Kuzaja juz się zesrali w komentarzach XD jedziesz 110 za ciezakowka, zjezdzasz na lewy, dodajesz gazu, zjezdzasz za ciezarowke, noga z gazu i wracasz do 110 na swoim tempomacie, nie inaczej. Oni będą jeździć lewym z 110 na zegarze i masz czekać za nimi, bo oni mogą.
  • Odpowiedz
I pewnie jeszcze migales im długimi? Mało rzeczy mnie tak denerwuje jak pieniacz, siedzący mi na dupie, w trakcie mojego manewru wyprzedzania, bo biedaczek nie może teraz 150 cisnąć ()


@vorio: jak mi jakiś jełop w trakcie wyprzedzania mruga, to zwalniam do 120 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mannoroth: prawda, jak jakiś debil dojeżdża mi do samego zderzaka chociaż widzi, że wyprzedzam i jeszcze napieprza długimi - nagle jakoś bardziej zwracam uwagę na ograniczenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Wszyscy narzekają na wyprzedzające się ciężarówki. Właśnie skończyłem trasę 500km osobowym. W większości S lub A.


Częściej musiałem hamować przez osobówki które jechały lewym pasem po 100-110 (większość z rowerami na dachu #!$%@? sportowcy #!$%@?)

Niż przez wyprzedzające się ciężarówki.


@Mintaa: a ja tego nie rozumiem kompletnie, jeżdżę ostatnio sporo, mam ekspresówkę dwujezdniową, 120 km/h max, wyprzedzam lewym pasem tiry przy 130 km/h (czyli w normalnym kraju miałbym już mandat) a
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Silvestre_Cucumeris czym w Polsce różni się ekspresówka do autostrady poza tym że jedna jest płatna ? Na obu mamy dwa pasy. Ja nie mam nic do osób które wyprzedzają. Natomiast mam to ludzi którzy jadą lewym 100 i nie widzą potrzeby zjechania na prawy pas mimo tego że jest pusty
  • Odpowiedz
czym w Polsce różni się ekspresówka do autostrady poza tym że jedna jest płatna ?


@Mintaa: limitem prędkości? :D Tym, że jak przycisnę do 170 przez debila co mi siedzi z taką prędkością na dupie to na ekspresówce żegnam się z prawem jazdy? Równie dobrze mogę spytać czym się różni ekspresówka od Jerozolimskich w Warszawie o 3 nad ranem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najbardziej #!$%@?ące jest to, że potrafi taki dzban mieć 300-500m dziury na prawym, ale nie zjedzie.


@GaiusBaltar: XDD

Tak, już będę się #!$%@?ł w 300 m lukę bo jaśnie pan nie potrafi na chwilę puścić gazu i pojechać kilkaset metrów z przepisową prędkością. Sory stary, to ty łamiesz przepisy. Chcesz to je naginaj, nie mam z tym problemu, ale jak zaczynasz poganiać prawidłowo jadących innych kierowców to nie będę dla ciebie
  • Odpowiedz