Wpis z mikrobloga

Przyjęlibyście do pracy grubego faceta? Np. takiego 185cm wzrostu i 110kg i nie byłyby to mięśnie. Powiedzmy, że miały dość duże cycki i boczki. Nie pytam o stanowiska typu magazynier ale np. koordynator projektów lub kierownik.

#pracbaza #korposwiat #pytanie #praca

Przyjęlibyście do pracy grubego faceta?

  • TAK 75.7% (1428)
  • NIE 24.3% (458)

Oddanych głosów: 1886

  • 65
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: u mnie pracuje koleś który ma 110 kg ale może 170cm wzrostu (albo i mniej)
i wiesz co?.... NIKOMU to nie przeszkadza. czasami śmieszkujemy na jakimś spotkaniu: "usiadz tutaj bo ten fotel ma atest do 200kg"

ale to jest kwestia dystansu do siebie
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: To jeszcze gorzej, orasz się na zapas. Nawet jak Ci ludzie piszą, ze maja ulancow w pracy i nic się nie dzieje, to Ty i tak wiesz lepiej, ze tamten udaje i od razu wszyscy tez, nie każdy ulaniec ma kompleksy jak Ty, aelo.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: mam kompleksy bo kiedyś myślałem, że lubią mnie w korpo dopóki nie podsłuchałem rozmowy czterech koleżanek z biura - śmiały się z mojego wyglądu. Co prawda nie słyszałem całego dialogu ale bolało i boli do dzisiaj. A wcześniej normalnie ze mną rozmawiały, śmiały się itd.
  • Odpowiedz
  • 2
@CalibraTeam ja bym nie przyjął. Ulany oznaczałby dla mnie kogoś kto nie dba o siebie, kogoś leniwego. Bałbym się, że tak samo byłoby z pracą, którą bym mu powierzył, jeśli chodzi o kierowanie czymś lub kimś.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: widać, że to zarzudga, ale 2/10 bo odpisuje. pieniężne z ciebie dzban skoro zakładaasz z góry, że ktoś się ulał bo #!$%@?ł za dużo. może to być spowodowane wieloma schorzeniami. gdzie takie dziadostwo jak ty się wylęga to ja nie wiem
  • Odpowiedz