Wpis z mikrobloga

Cześć, organizuję #rozdajo żeby zwiększyć widoczność tego posta, bo mam ważną sprawę do osób z #poznan i okolic.

Spośród plusujących ten post wylosuję jedną osobę, która otrzyma ode mnie słuchawki bezprzewodowe Philips SBH3060. Plusować można do jutra (poniedziałku) do północy.

A teraz do rzeczy

#praca #szukampracy

Nie potrzebujecie albo nie znacie czasem kogoś kto potrzebuje pracownika do jakichś prostych prac?

Szukam pracy dla mojego ojca, czegoś nieskomplikowanego i spokojnego. Ze trzydzieści lat prowadził swoją firmę, głównie w budowlance (izolacje budowlane i wykończeniówka) i trochę w nieruchomościach ale potem oszukali go kilka razy na kasę i rzucił to wszystko. Teraz zostało mu kilka lat do emerytury, ale widzę że zamknięcie działalności niezbyt dobrze mu to zrobiło. Zawsze lubił dużo pracować i widzę, że mu tego bardzo brakuje.

Ma dużo doświadczenia w kontakcie z klientem i zarządzaniu pracownikami, generalnie jest bardzo kontaktowy i otwarty. Lubi dużo pracować i jest skrupulatny i dokładny.

W sumie chodzi o cokolwiek, po prostu żeby miał jakieś zajęcie i nie siedział w chacie. Choćby jakieś proste prace w stylu pielęgnacji ogrodu czy cokolwiek.

Ktoś może mógłby pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny
PrzedostatniSamuray - Cześć, organizuję #rozdajo żeby zwiększyć widoczność tego posta...

źródło: comment_1595775571tOkHl3OPkztVAuzr6aaK1I.jpg

Pobierz
  • 62
Może na fb na grupie praca Poznań ktoś zgłosi się z ciekawą ofertą? Wystarczy napisać dla kogo i czego się szuka. Ewentualnie na spottedach/grupach konkretnych dzielnic, jeśli zależy na odległości od domu
Osobiście nie znam niestety żadnych firm, mogę tylko powiedzieć, że na olx często widuję oferty koszenia trawników - prywatne i od firm
Powodzenia w każdym razie ʕ ʔ