Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: akurat to z ciebie beka xD piszesz do obcej baby czy lubi jeździć na rowerze, bo inne też pisały, że lubią, a nie lubiły xD i później jeszcze jak ci powiedziała, że ma to w dupie to zaczynasz o badmintonie pisać xD a jak skończyłeś opowiadac o kometce to ją zaatakowales krwią z dupy.


To nie logika różowych pasków tylko autyzm opa

@Stolbilardowy: Ten jaki spermiarz.
Dobrze OP napisal,
@loczyn: jakiś typ podchodzi do ciebie na ulicy i zaczyna
- fajny rower, lubisz jezdzic na rowerze? Bo inni tylko się lansują i wcale nie lubią jeździć
-typie co mnie to obchodzi
-no bo ja lubię jeździć to spacer na kółkach hehe
- no ale co mnie to obchodzi, dorosnij
- sugerujesz, że jazda na rowerze jest dziecinna? Granie w kometkę też jest dziecinne twoim zdaniem? To może mi powiesz co
@StaryWedrowiec: A więc tak wygląda flirt dwojga ludków z nieprzepracowanymi iszjusami ( ͡° ͜ʖ ͡°) To po kolei:
1) Zacząłeś pasywno-agresywnie - po co? Insynuacja i negatywny vibe w drugim zdaniu. Chcesz ją zachęcić czy zniechęcić?
2) Co Cię podkusiło, żeby uderzać do 38-latki? Jesteś pięćdziesięcioletnim podwójnym rozwodnikiem? Albo nie, niech zgadnę - "MILF z ciałem 10/10, miraski nie uwierzycie". Zgadłem? :)
3) Co Cię podkusiło,
@StaryWedrowiec: no ale jaki jest kontekst tej dyskusji?polajkowala cię na jakimś tinderze czy innym badoo i nie chce ciąga c rozmowy?

Chyba nie bo mi to wygląda na portal typu fotka, nie wiem jak to tam działa, ale to nie jest tak że z dupy nagle zaczynasz z nią rozmowę? W dodatku w bardzo sztywny, nudny sposób.

Szczerze to ty wyszedłeś na creepa tutaj a #!$%@? znowu się podniecają jakimś gownem
@loczyn: jakiś typ podchodzi do ciebie na ulicy i zaczyna

- fajny rower, lubisz jezdzic na rowerze? Bo inni tylko się lansują i wcale nie lubią jeździć
-typie co mnie to obchodzi
-no bo ja lubię jeździć to spacer na kółkach hehe
- no ale co mnie to obchodzi, dorosnij
- sugerujesz, że jazda na rowerze jest dziecinna? Granie w kometkę też jest dziecinne twoim zdaniem? To może mi powiesz co
@preak:

weź nie rób zbędnych fikolkow, laska jest jebnieta i tyle

A twierdzę że jest inaczej? Patrz p. 2 i 3. Nie zmienia to faktu, że OP nie umie podryw. Kompletnie.

Może na przykładzie - wpadła Ci w oko płodna Julcia w Rossmannie, uderzasz do niej z tekstem "Siema, jestem Karol. Widzę że masz tatuaż, powiesz mi o nim coś więcej? Bo wiesz, wiele osób to pozerzy, którzy nawet nie