Wpis z mikrobloga

@Medyc: lubie nizsze temperatury, ale ogolnie to nie ma zim, zima to #!$%@? oszustwo, juz wole to lato
U mnie jest lagodne dosyc
Najlepiej czuje sie wiosna w sumie, ale lato tez spk
Jednak romantyzowanie zimy w kontekscie jakiegos mitycznego sniegu opie ja cie prosze kiedy Ty snieg widziales guwno a nie snieg popada chwile i juz chiuj znowu nie ma, a w domu zimno i
Jak można #!$%@? lubić takie upały...


@Medyc: Wystarczy nie być zapasioną świnią i mieszkać/pracować w budynku z XXI wieku, gdzie jest klimatyzacja oraz jeździć autem z powyższym cudem techniki.
Ja wiem, że gdzieś na Podkarpaciu czy innym Podlasiu to co najwyżej modły o deszcz i kąpiel w studni ale normalnie ludzie dają już sobie radę z upałami ¯\_(ツ)_/¯
Zapomnijmy na chwilę o tym ukropie i upale.


Przeniesmy się do grudnia, godzina 20, na ulicach pustka, cisza spokój i padający śnieg.

Przykrywasz się kocem, oglądasz swój ulubiony serial popijając herbatkę na rozgrzanie.


@Medyc: za chiny. zakop
@widme: mój komentarz to było celowe wyolbrzymienie w odpowiedzi na wyolbrzymienie OPa ("jak można #!$%@? lubić takie upały" - no raczej, że mniej jest fanów skrajnych upałów niż po prostu lata), bo jak najbardziej rozumiem, że można lubić zimę (sam chociażby kocham jeździć na łyżwach i jeżdżę w zimie sporo). Niemniej wpis to dla mnie takie głupiutkie "no jak można lubić coś, czego ja nie lubię"
@wietrznyprzegryw: nad wodą też