Wpis z mikrobloga

@Medyc: już grubasy i piwniczaki się uaktywniły. Tegoroczne lato jest spoko, nie nawala falami upałów. Jeden dzień z ok. 30 stopniami i już tłuściochy zatęskniły za zimą xd
@Medyc: wychodzisz do pracy - ciemno, wracasz z pracy - ciemno, wydajesz na ogrzewanie, auto lubi nie zapalać, na drodze albo chlapie piękne błoto albo jest ślisko i idzie wpaść do rowu, gdzie latem masz elegancko suchą szosę i oświetlenie słoneczne, wyjdź gdzieś w plener, musisz się opatulić warstwą kurtek, posiedzieć ni #!$%@? bo białe gówno przykryło ławki, szybko się robi ciemno a jak dowali z -10 albo więcej to jeszcze
@Medyc: Albo jestem jakimś syberysjkim murzynem albo op przesadzasz.

W zimę było #!$%@? ciepło (jak ja zimę), jak na początku jesieni kupiłem kurtkę to chodziłem w niej prawie całą zimę. Może tydzień łącznie (i to w nocy) zakładałem kurtkę zimową. Poza tym brak śniegu.

Z drugiej strony mamy to lato... Które jest zimne!
Słońca jak na lekarstwo, upałów nie ma, na co Ty narzekasz? Kilka lat temu było w po 30
@Argonzz: taaa jedź sobie przez śnieg na 20cm gdzie masz twarde koleiny i podeptane pod miekką warstwą
tej zimy zimy nie było ale wtedy kiedy działa się ta historia, jedna z dziesiątek podobnych, wtedy zima była