Wpis z mikrobloga

Chyba mam problem,mianowicie niedawno ze znajomym stracilismy 120 sat na slynnym scamie zapread.zasiegnelismy pomocy u amerylanskiej firmy digital acces recovery,mieli zwrocic nam nasze aktywa.Pieniadze otrzymalismy jednak jest to 0 dolarow.Czyli 0.00000120 btc niezarejestrowanego dochodu ktore przyslali nam na amerykańskie blockchain.com konto.legalnosc calego przedsiewziecia stoi pod znakiem zapytania gdyz amerykanie wlamali sie na konto zlodzieja i po prostu zabrali mu pieniadze...Co sie #!$%@? nie mam pojecia pomocy #prawo #kryptowaluty #bitcoin #cloudtoken #banki #kontabankowe
  • 3
@100x: Ale czego się obawiasz, dojechania przez US za nieopodatkowane/nieudowodnione 0 USD? Z księgowego punktu widzenia już myślałem że chodzi o to czy i jak można zaksięgować koszt takiej usługi odzyskania - można i wręcz to jest popularne rozwiązanie przy ransomware dla firm.

Ale to dotyczy was jako osób prywatnych, tak? To tym bardziej czego się obawiasz?
BTW mieliście tego mase do odzyskania, zapłaciliście, a odzyskali tylko te drobne?
Jak cena bitcoina będzie liczona w milionach to zmienisz zdanie


@100x: ( ͡~ ͜ʖ ͡°) xD
OK, potraktowałem to jako śmieszki a później jednak stwierdziłem że spróbuje się w tym doszukać prawdziwego problemu ;D