Wpis z mikrobloga

@Emprzem: Z tym że Polska i Szwecja to jakby trochę inne państwa a dyskusja jest o obywatelach w jednym kraju, którzy mają dokładnie takie same prawa. Polska i Szwecja to dwa całkowicie różne państwa z inną gospodarką.
Gdyby w Polsce było tak że np ludzie z ciemnymi włosami zarabiają 40 razy więcej niż ludzie z jasnymi włosami to wniosek wyciągnąłbym taki sam
  • Odpowiedz
@Dumdeedum: Autyzm czy ignorancja, tak z ciekawości zapytam? Bo właśnie NIE MOGLI iść na studia i NIE MOGLI pracować za godne pieniądze, właśnie przez sytuację finansową będącą skutkiem wieloletniego ruchania w dupsko przez rząd, prawo i ludzi. Ale nie, gupi czarni, małe ajkju, nie to co ja, potomek husarii.
  • Odpowiedz
@mastergame1311: Może nie jestem świadomy ale czy ktoś im zabronił pójść na studia bo jedyne co ja kojarzę to że mają dodatkowe punkty za kolor. Poza tym są stypendia dzięki którym można studiować nawet i za darmo. Wiem że na pewno na Harvardzie tak jest więc zakładam że na innych uczelniach podobnie.

Co do pracy to gdyby mieli umiejętności, za które ktoś chce zapłacić godne pieniądze to by takie zarabiali. Ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BojWhucie: i to pomimo zakrojonej na szeroką skalę akcji afirmacyjnej, "pozytywnego rasizmu", parytetów dla czarnych wymuszonych w korpo, na uczelniach itp. oraz rekordowym wydatkom na socjal, mieszkania i wyżywienie za free dla czarnych.

No czyli wychodzi, że lepiej byłoby dla USA jako kraju tę całą kasę co idzie na czarnych polać benzyną i podpalić biorąc pod uwagę statystyki przestępczości i morderstw popełnianych przez czarnych
  • Odpowiedz