Wpis z mikrobloga

@namojejosce

Co wy zrobiliście z tym człowiekiem.
Fakt faktem można spekulować nad tym czy jest to prawdziwe acc ale na miłość boska troszkę szacunku dla drugiego człowieka.

Uprzedzając nawet nie napisałem wiadomości do tego człowieka po prostu najzwyczajniej zrobiło mi się słabo patrząc na niektóre wpisy.
Zachowujcie się jak ludzie nie jak zwierzęta. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #nerwica #depresja #wykop
  • 16
@Miler111111: Sam nie wiem szczerze mówiąc ale jakaś dziewczyna dodała zdjęcie po czym dostała tonę linczu na głowę.
Nie broniąc nikogo bo szczerze mówiąc koło #!$%@? mi to lata ale zwyczajnie przykro patrzeć na takie wyzwiska.
Pomijając już fakt ze niektóre osoby notorycznie udzielają się na tagu prosząc o atencję, zapomóg.

Przykry widok powaga.
@namojejosce: Nie próbuje tutaj niczego wyjaśniać zwyczajnie jest mi wstyd za niektóre osoby.

Przez miesiące, lata niektóre nicki notorycznie próbują wzbudzić u kogoś jakiekolwiek współczucie, akceptację poprzez pisanie bzdur ale jeśli tylko dziewczyna zgłosi się bezpośrednio na tagu wylewany jest lincz.
Całkowicie niezrozumiałe dla mnie już pomijając fakt czy jesteś prawdziwym acc bądź nie #!$%@? to szczerze mówiąc chodzi o fakty.
@urzedniczatv: Jad na tym tagu, aha
Parę zielonek, których tu ostatnio pełno i typek z posta poniżej wypluli jad i cały tag osądzasz

Plus do tego bronisz prawdopodobnie trolla, który założył konto tylko po to by wrzucić to zdjęcie. Zdjęcie wrzucone kilka minut po założeniu konta. Ostatnio na tagu były też 2 atencjuszki, jedna już konto usunęła a druga już nie aktywna. Oba konta działały 2 tygodnie.

#nerwica #fobiaspoleczna #depresja ,
@MementoMeme: Tutaj nie chodzi o trolla jakiegokolwiek.

Masz tutaj osoby które od kilku lat dzień w dzień bądź rzadziej próbują się atencjonowac swoimi wpisami ale gdy tylko jedna osoba spróbuje rzucić coś w pierwszym wpisie od razu jest fala krytyki no halo gdzie tutaj logika.
Nie bronię nikogo jestem samotnikiem od dawien dawna mam w #!$%@? większość osób tutaj tu bardziej chodzi o wzajemny szacunek mimo wszystko lojalność wobec drugiego człowieka.
@Naraku: Na co mogę liczyć przez internet w głowie Ci się #!$%@??
Szanujmy się człowieku po prostu zrozum niektóre fakty.
Napisałem zreszta nikogo nie bronię po prostu narzekam na jad w ludziach a to wielka różnica mimo wszystko.
Jestem na tagu o półtora roku.