Wpis z mikrobloga

Mam pomysł na biznes, możecie nawet ukraść mój pomysł.

AirBnB!

Znaczy, nie wynajmowanie swojego mieszkania, a wynajmowanie mieszkania i.....

... i zamieszczenie w ukrytych miejscach koparek bitcoinów z raspberry pi, rpi nie jest aż takie drogie, jak same koparki usb, więc można by było umieszczać koparki bitcoinów w mieszkaniach AirBnB!

Jak ktoś posłucha mojej propozycji to nie ciągnijcie przedłużników do rpi (bo to widać), tylko ukryjcie fajnie rpi z koparkami :)
Np. w zaślepce w ścianie + macie łatwy dostęp do prądu! :)

+ dodajcie do systemd system jak padnie prąd i znów powróci to aby systemd znów uruchomił koparkę i kopanie :)

Kurczę, w taki sposób możecie nawet zbudować botneta, jeżeli właściciel mieszkania nie zmieni wifi xD
Można dodać system, który informuje kótre rpi jest offline i znów tam wynająć mieszkanie aby zmienić hasło wifi :D

#programowanie #hacking #airbnb #realhacking #bitcoin #raspberrypi #linux #systemd #botnet
  • 10
@aptitude: jeżeli ktoś je sprzedaje to znaczy, że ich użycie jest nieopłacalne. Gdyby używanie tego szajsu było opłacalne to osoba która płaci za prąd na pewno zauważy, że jest więcej niż powinno. Jeżeli masz po prostu plan okradania turystów to możesz to robić bez bitkojnów i koparek, po prostu podnieś ceny, oni nawet tego nie sprawdzają! Eh te młodzieżowe pomysły na biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)