Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi mircy czy dobrze zrobiłem.
Chodzi o to, że moja dziewczyna chciała, żebym pojechał z nią na 3 dniowy biwak nad jezioro z jej znajomymi. Nie zgodziłem się dlatego, że wymyślili sobie jakąś dziwną zasadę, że nie wolno nikomu używać telefonów, co rzekomo pomoże nam się zintegrować. Uważam, że to bezsensowne ograniczanie innych osób. Druga sprawa to fakt, że nie zamierzam łazić 3 dni bez mycia się i srać po krzakach, po prostu nie lubię takich rzeczy.
Jest jej z tego powodu przykro i uważa, że jestem egoistą. Oczywiście w pełni rozumiem, że jest jej przykro ale co miałem zrobić? Jechać tam i przez 3 dni się męczyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f243553c320eaecdaada98e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 71
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze że nie jechałeś, jeszcze by były tam takie atrakcje jak ruchanie, albo dobre bawienie się, wywoływanie duchów, kapienie nago w jeziorze, smażenie jedzenia przy ognisku, śpiewanie piosenek do gry na gitarze, spotkanie i bycie gonionym przez niedźwiedzia
Nic takiego nie tracisz
  • Odpowiedz
To, że nie potrafisz wytrzymać trzech dni bez telefonu jest dziwne.

Ktoś by Ci się zabronił tam myć?


@P83M: ja też bym 3 dni nie wytrzymał bez telefonu i bez internetu. Może zróbmy sobie challenge, wytrzymaj 3 dni bez jedzenia i picia, przecież kiedyś też nie mieli ciągłego dostępu do tego więc to nie powinien być problem.

Straszne #!$%@? jest coś takiego moim zdaniem, taka nowoczesna wersja janusza "kurła kiedyś to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Miras, widzę ze ludzie cię krytykują. Tez jestem wygodnicki i mając dziś swoje m3 nie wyobrażam sobie żebym spał w jakimś syfie bez mycia i sral w krzakach. To było dobre na woodstocku jak się miało lat 20
  • Odpowiedz
Btw, spodziewałabym się chyba raczej wysypu komentarzy w stylu "olej tę karynę", a tu większość niebieskich ma ból dupy o to, że inny niebieski nie chce spełnić zachcianki swojej różowej. Wykopie, dokąd zmierzasz?
  • Odpowiedz