Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do różowych ale niebiescy też mogliby się wypowiedzieć bym wiedziała jak to wygląda z ich perspektywy. Ja level 25 a kumpel 30. No pojawił się w naszej ekipie kilka miesięcy temu. Od początku smali do mnie cholewki ale ja by nie dawać złudnej nadziei (możecie sie śmiac ale jako rozowa bylam kiedys na jego miejscu) od początku traktuje go po kumpelsku. Nie daje złudnej nadziei bo wiem jak to boli. Ostatnio zabiega o inną laskę z naszej ekipy. Która wykorzystuje go na wszystkie możliwe sposoby a za plecami gada jaki on jest #!$%@?. Przykładowo zaprasza go do siebie niby na noc i poi winem a potem jeb na kanape do drugiego pokoju a potem eh eh pomusz i napraw mi coś w samochodzie. No i on to robi. Kolejny etap to obgadywanie go jak bardzo sie zezwierzęcił tym winem. No i pierdyliard przykładów z ich relacji. Obecnie gośc ma epizod depresyjny. Nie ma z nim żadnego kontaktu. Nie wiem czy na policje nie dzwonic bo drzwi nie otwiera. Nie ma żadnych innych znajomych poza mna i naszą ekipa (5 osobową). #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2492ebc320eaecdaadaaca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: wasze zachowanie jest jednym z powodów dla którego #!$%@?ę żeby się starać, interesować, spotykać z ludźmi czy coś, mam teraz święty spokój i nie muszę się użerać z czymś takim jak ta #!$%@? która tego biedaka wykorzystuje, a Wy zamiast coś z tym zrobić stoicie obojętnie obok, gratuluję. siebie warci jesteście