Wpis z mikrobloga

@bylo_sobie_zycie to nie są żadne zawody. Znam to miejsce. Tę drogę. I tych 'kolarzy' z widzenia. Oni tam przynajmniej co weekend sobota niedziela jeżdżą. Całe peletony, po co najmniej 30 osób każdy. Przy normalnym ruchu. Sobie urządzają treningi kolarskie.
Ta droga jest uczęszczana dość mocno nawet weekendami. Najgorzej jest jak za nimi ciągnie się tir z naczepą.
Jakiś czas temu był wypadek, kiedy kolarz wpadł pod samochód. Właśnie w weekend. Ale nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Armo11: Ból dupy otyłych, leniwych kierowców 2-tonowych puszek śmierci bo muszą wozić te 5-10 km przez miasto. A później płacz bo ktoś ginie w wypadku a jest to w top 10 przyczyn zgonów na całym świecie.
Mam nadzieję że szybko pójdzie pomysł Muska z tymi tunelami i transportem pod ziemią w miastach i jak najszybciej miasta w końcu będą wolne od 2 tonowych puszek #!$%@? 1000 na godzinę i jeszcze wielce
Pobierz chrabia_bober - @Armo11: Ból dupy otyłych, leniwych kierowców 2-tonowych puszek śmier...
źródło: comment_1596456883gifRtGwnld41ufqFOShSgl.jpg
@Armo11 w sobotę wracałem z Wawy S7 w kierunku Radomia, lewy pas, każdy cedzi 120-150kmh i wnet wchodzi sobie na pasy taki wesoły Romek z rowerem niczym nieskrępowany bo pasy i w ogóle, no #!$%@?! Każdy po hamulcach, przede mną ze 4 auta, jechaliśmy gęsiego, ja #!$%@? zero wyobraźni, zauważyłem w ostatniej chwili gdyby nie to to auto na złom a ja z żoną do szpitala, ledwo wyhamowałem przed zadem astry jakiejś,
jechaliśmy gęsiego, ja #!$%@? zero wyobraźni, zauważyłem w ostatniej chwili gdyby nie to to auto na złom a ja z żoną do szpitala, ledwo wyhamowałem przed zadem astry jakiejś, no ja #!$%@? jakie to są dzbany ci rowerzyści to ja nawet nie..


@atrax15: No gość wyłażący na drogę to na pewno debil, ale Ty siedząc na zderzaku i hamując na styk też intelektem się nie popisałeś, tym bardziej jeśli na ekspresówce
@Armo11: Czy ktoś tu szkaluje pedalarzy? Super! Uwielbiam szkalowanie pedalarzy! ( ʖ̯) Uwielbiam ich ból dupy o bycie szkalowanymi! () Wołajcie w przyszłości do szkalowania pedalarzy, zawsze chętnie dołączę ( ͡ ͜ʖ ͡)