Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Argonzz: jak 25 poza miastem jak ja na moim gówno góralu tyle śmigam. Wtedy nie było by po co kupować szosy bo i tak będziesz dostawał mandaty co wyjazd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sargento: on tylko na chwilę do sklepu
@lukaszzz: mam wystarczająco dużo mocy, ale też dostaję ku*wicy na widok takich. Wszak oni by dostali, słusznie oczywiście, gdybym im w jakiś sposób przytkał ścieżkę.
@Armo11 w sobotę wracałem z Wawy S7 w kierunku Radomia, lewy pas, każdy cedzi 120-150kmh i wnet wchodzi sobie na pasy taki wesoły Romek z rowerem niczym nieskrępowany bo pasy i w ogóle, no #!$%@?! Każdy po hamulcach, przede mną ze 4 auta, jechaliśmy gęsiego, ja #!$%@? zero wyobraźni, zauważyłem w ostatniej chwili gdyby nie to to auto na złom a ja z żoną do szpitala, ledwo wyhamowałem przed zadem astry jakiejś,
@lukaszzz: mam wystarczająco dużo mocy, ale też dostaję ku*wicy na widok takich. Wszak oni by dostali, słusznie oczywiście, gdybym im w jakiś sposób przytkał ścieżkę.

@Qba1996: a gdy ścieżka jest w remoncie bądź stoją na niej zaparkowane (nieprawidłowo) pojazdy to nagle zmieniasz się w wyrozumiałego kierowcę i każdego rowerzystę pozdrawiasz uśmiechem? Czy najchętniej wysłałbyś rowerzystów do parku, na bulwary bądź do lasu - bo tam jest miejsce rowerków? Jak słyszę
@sargento
@lukaszzz a kto się w ogóle stosuje do tych chorych przepisów i tak jeździ? Xd chyba jacyś maruderzy, jakbym miał tak jeździć to 100km pokonywał bym chyba pół dnia, ciekawy jestem czy ten co to wymyśla tak jeździ? Bardzo wątpię
@atrax15: co jakiś czas nie-maruder rozsmarowuje na masce pieszego. Dostaje wyrok w zawieszeniu i odebrane prawo jazdy. W najgorszym przypadku odsiedzi rok z hakiem.

W tarczynie byl fotoradar i jedyne co zmienił to spowodował wzrost liczby stłuczek. Ale tak, to rowerzysci sa tacy wstrętni i trzeba ich szkalować na każdym kroku
@lukaszzz przejedź się 50 po mieście to ci rowerzyści będą cię wymijać albo 70 na tych drogach szybkiego ruchu, z ciekawości tak zrobiłem kiedyś, żenada, jakbym stał w miejscu ,te ograniczenia wymyślają jacyś debile
ci rowerzyści będą cię wymijać


@atrax15: uwaga szanowny operatorze kierownicy w paseratti: manewr przejeżdżania obok pojazdu poruszającego się w tym samym kierunku ale z mniejszą prędkością nazywamy wyprzedzaniem.
No i mam nadzieję, że jak kiedyś przywali ci jakiś kamaz z podporządkowanej, to nie będziesz miał mu za złe, że nie przestrzegał chorych przepisów.
@sargento mniejsza o większość, wiadomo ocb, a co do chorych przepisów to mam na myśli ograniczenia prędkości na drogach gdzie te ograniczenia mogły by być spokojnie mniejsze a nie że z podporządkowanej czytaj uważniej a nie...
mniejsza o większość, wiadomo ocb


@atrax15: w sumie kto by się przejmował jakimiś głupimi nazwami z ustawy, co nie? ( ) A potem na YT ogląda się pajaców, którym policjant musi tłumaczyć definicję wyprzedzania przed przejściem dla pieszych.