Wpis z mikrobloga

Różowa dzwoni, ze auto nie odpala i stoi na pasach, ktoś jej tam pomógł zepchnąć, kazał odpalić i mówi ze cewka padła (xD), mówię wyślij fotkę zegarów, bo wiem, ze auto mimo ze nie jeżdżone, to technicznie igła, wysyła mi fotkę i wszystko jasne xd ahh te baby #logikarozowychpaskow #rozowepaski #motoryzacja i chyba #heheszki całe szczęście po drugiej stronie krzyżówki była stacja a w bagażniku miałem jakiś baniak
Pobierz AndzejGolara - Różowa dzwoni, ze auto nie odpala i stoi na pasach, ktoś jej tam pomóg...
źródło: comment_1596460344RnW3feYo4BZnvbMeuvMalm.jpg
  • 88
Zobaczymy za jakiś czas, czy będą efekty tego pompowania powietrza w układ, bo jak dzwoniła to słyszałem, ze rozrusznikiem kręciła oporowo :D


@AndzejGolara: stara benzyna, to raczej będzie ok. Nie mówię, że takie zachowanie jest dobre dla samochodu, ale tragedii nie będzie, jak coś się zużyje, to raczej dobicie wysłużonych części, a nie zniszczenie nowych.
na cholerę wam takie tępe różowe, co nie ogarniają tak podstawowej rzeczy jak zatankowanie auta? Ja rozumiem, że seks to jedna z podstawowych potrzeb, ale no jakieś standardy trzeba trzymać chyba, mimo wszytko


@erysipelothrix: W sumie to większość różowych jakie znam ma ten "problem". Jedna która z kolei tankowała raz wróciła do domu z wgniecionymi tylnymi drzwiami - i to tak solidnie, nie dało się otworzyć, jakby w słup w poślizgu