Wpis z mikrobloga

Polecam kupić zanim się skończy promocja lub miejsca.
Obecnie subskrypcję wykupić można za 25zł brutto miesięcznie. Poprzednio przez pół roku była ona niedostępna poza np. aukcjami na allegro.
I cyk, ray tracing i wszystko na ultra za 300zł rocznie na sprzęcie ze śmietnika.

Pozostaje tylko czekać na #cyberpunk, który ma być dostępny na platformie w dniu premiery.

#geforcenow #gry
  • 16
@bizonsky: grałem w call of duty MW jak jeszcze było bo potem usuneli ale wiadomo dezinformacja hehe chociaż nie wiem może już jest znowu. W każdym razie grało się #!$%@? i widziałem mega różnicę, w singlu w wieśka było już okej w miare
@Amenotejiikara: w każdej grze single player gra się na takich parametrach jakie opisałem wyżej mega-przyjemnie, a nie "w miarę"

może w grach gdzie liczą się milisekundy jest inaczej, odpalę sobie jutro cs'a i to sprawdzę, chociaż w dayz nie miałem problemów z zabijaniem ludzi snajperką ze sporych odległości co byłoby dosyć trudne przy opóźnieniach i w poe też nie zawuażyłem żadnych lagów względem innych graczy z którymi przyszło mi grać
a
@bizonsky: ja gram na dobrym sprzęcie i widziałem różnicę ale spoko, usługa trafia do ciebie to okej, bo do mnie nie. Tak samo jak dla konsolowców 30 fps jest spoko i mówią że dla nich jest mega przyjemnie to okej.
@RoyVice: tak, subskrypcja jedynie oferuje możliwość grania w to co sam masz i to nie we wszystko.
I cyk, ray tracing i wszystko na ultra za 300zł rocznie na sprzęcie ze śmietnika.


@bizonsky: i cyk, nie ma większości gier AAA. Zostały ubi-paździerze i CDP.

jeszcze się to od pół roku nie przydarzyło ani jednej mojej grze


@bizonsky: to masz szczęście, nie dalej jak 3 dni temu wyleciała cała seria Dark Souls.

tylko kwestia czasu, jak z większością nowinek technologicznych


@bizonsky: ta "kwestia czasu" trwa już pół
@nowiutki jest coraz wiecej gier mniejszych producentow, a coraz mniej wiekszych to fakt i uwazam, zejest to efekt tego o czym pisalem wczesniej
jak chcesz ostatnie pol roku w ciagu ktorego swiat zwolnił porownywac do normalnego rozwoju technologii i przemyslu to porownuj, ale patrzac realnie na wygode takich rozwiązań jest to przyszlosc
Ustawilem wlasnie przypomnienie z linkiem do tego wpisu na za rok, zobaczymy ile sie zmieni i kto mial racje (o