Wpis z mikrobloga

Włączyłem na chwilę TV i akurat leciał jeden z tych seriali dla Grażyn z drewnianymi aktorami i durną fabułą w rodzaju "Trudne sprawy". Natknąłem się na odcinek, który chyba spodobałby się wykopkom:
https://www.telemagazyn.pl/serial/szpital-552383/odc591/

W skrócie do szpitala zaczęto przywozić julki i oskarki z ranami postrzałowymi. Kto się okazał sprawcą? Jakiś #przegryw. A dlaczego strzelał? Bo grał w gry XD Przy czym w ciągu 15 minut mojego oglądania stwierdzenie "bo grał w gry" padło chyba z 50 razy. No grał ciągle w gry, grał też na telefonie, jego kolega grał z nim czasem w strzelanki, jego matka nie widziała nic złego że grał, ciągle tylko grał i zabijał ludzi w tych strzelankach. Nawet w zalinkowanym przeze mnie krótkim opisie odcinka 2 razy pada stwierdzenie, że to wszystko przez te gry. ¯\_(ツ)_/¯
#seriale #gry
Pobierz lewoprawo - Włączyłem na chwilę TV i akurat leciał jeden z tych seriali dla Grażyn z ...
źródło: comment_15965275568iEsTmcKHThJbXj7GLbUgG.jpg
  • 10
@lewoprawo co im nie pasuje w tych gierkach? xD jak jakiś typek spędza sobie z nimi fajnie czas nieświadom ile go traci to jego sprawa i nawet jak spróbujesz go przekonać, że nie warto to nie słucha
Gracze powstańcie
@lewoprawo: Przyjęło się już takie #!$%@? Januszy i Grażyn , że wszystko przez gry , a media jeszcze tym karmią. W ogóle nawet na Wypoku jest takie uproszczenie myślowe , że jak Przegryw , to na pewno gra w gry. Ja jestem przegrywem nie stereotypowym , bo w zyciu nawet pięciu minut nie grałem w zadną grę ¯\_(ツ)_/¯ Po prostu neta dla mnie założyli w klasie maturalnej jak miałem 17 lat