Wpis z mikrobloga

Często mówi się, że dziewczyny są hipergamiczne często przez chłopaków, że spermia i dają atencję itd, ok pewnie jest sporo racji, tylko kto zmusza te dziewczyny do łechtania swojego ego i wymagań z kosmosu w związku z tym? Przecież mimo atencji mogłyby być dalej skromne i moralne, to tylko potwierdza jakie naprawdę są dziewczyny, nieempatuczne, nieczule, lecące tylko na wygląd i pieniądze tfu

#przegryw
  • 27
@atteint: skąd wiesz? Właśnie dostawałem, tylko dalej jestem samokrytyczny wobec siebie i skromny, nieraz słyszałem, że buzię mam ładniejsza od wielu dziewczyn i gdyby nie wypadek być może bym nie przegrywał
@atteint: no pewnie, paranoja naszych czasów, nie normalna nie tłusta sympatyczna twarz i chłopięce rysy, tylko jakieś wynaturzone chady, kości sterczace jakby niedożywione jak z Oświęcim, paranoja
@Rumix24: Chłopie, ewidentnie za dużo czasu spędzasz w internecie, a za mało uczestniczysz w normalnym życiu. Zjawisko o którym piszesz owszem występuje, ale to jakieś maks. 30% całej populacji kobiet. No chyba, że szukasz laski poniżej 20 lat to wtedy więcej. Nie podbijaj do laski powyżej 7/10 bo to 90% szans, że trafisz na taką o której piszesz. Serio, wygląd i ocenianie to nie wszystko, laska 3/10 może być dużo bardziej
@pinky_pink__and___Freud: już wolę być sam, niż zniżać się do 3 na 10,ktora też pragnie chada, zresztą co to za szufladkowanie, że nie Twoja liga itp itd, a kim te kobiety są do cholery są co to jakieś nimfy, anioły, mistyczne istoty, tak samo srają śmierdzą i się pocą jak chłopy one tylko udają takie słodkie i cudowne dopóki nie znajdą swojej ofiary by potem ukąsic niczym pająk czy jakiś wąż jadowity
@Rumix24: no nie wiem kto tu ocenia, bo na pewno nie ja. To Ty piszesz o „zniżaniu się” do kobiety 3/10, czyli uważasz, że jest gorsza?
Oj, przemawia przez Ciebie totalny brak doświadczenia.
A jeśli faktycznie tak hejtujesz kobiety i masz takie zdanie jak piszesz, to odpuść sobie i bądź singlem lub gejem, bo zapewniam Cię, że z takim podejściem nie znajdziesz nigdy żadnej kobiety.
@Rumix24: normalne, bez popadania w żadne skrajności.
To, że miałeś wypadek to nie jest wina kobiet (no chyba że to wypadek z jej udziałem?) a z tego co widzę próbujesz to na nich odreagować.
Zresztą, skąd wiesz, że taki jest tego powód, że Cię odrzucają? Może to kwestia złego nastawienia do kobiet, które to wyczuwają.