Wpis z mikrobloga

Często mówi się, że dziewczyny są hipergamiczne często przez chłopaków, że spermia i dają atencję itd, ok pewnie jest sporo racji, tylko kto zmusza te dziewczyny do łechtania swojego ego i wymagań z kosmosu w związku z tym? Przecież mimo atencji mogłyby być dalej skromne i moralne, to tylko potwierdza jakie naprawdę są dziewczyny, nieempatuczne, nieczule, lecące tylko na wygląd i pieniądze tfu

#przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: nie mówię, że to ich wina, natomiast zupełny brak empatii z ich strony już tak, nie piję alkoholu a ciągle mówią, że chyba piję skoro mam czerwone placki a to są po prostu blizny pooparzeniowe na policzkach, pytają ze złośliwością, myślą, że się denerwuje czy coś, a ja po prostu mam przebarwienia, miałem wypadek i mam blizny pooparzeniowe na policzkach, z którymi walczę od 10 lat i guzik, przez to
  • Odpowiedz
@Rumix24: może powinieneś spokojnie wytłumaczyć, że to blizny to wtedy byłyby bardziej empatyczne, bo skoro nie wiedzą o tym, że miałeś jakiś przykry wypadek to nie oczekuj współczucia, zrozumienia czy empatii.
A to, że zapytają czy pijesz czy się denerwujesz nie uważam, żeby było obraźliwe. Wykazują zainteresowanie, więc można to odbierać na plus.
Widzę, że to Ty masz z tym problem a nie one. Zamiast mówić, że wszystko zmarnowane, olej te
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: chodzi mi bardziej ogólnie, że ludzie są chamscy okropni i wredni, ja nigdy bym komuś nie wytknął blizny, gdy mam empatię i wiem, że mógłbym mu sprawić przykrość, tymczasem w dzisiejszych czasach każdy patrzy aby drugiego oszukać i tylko sobie kabze nabijac oszukując przy tym innych, krwiożerczy wyścig szczurów bez żadnych skrupułów i zasad moralnych
  • Odpowiedz