Wpis z mikrobloga

@TotalDisaster spieprzyłem reklamę, więc w skrócie - lipa. Mniej więcej 80% mniej obrotu przez ostatnie miesiące.

Dlatego teraz mały reset i skupiam się nad innymi rekodzielniczymi tworami niż dotychczas + atakuję allegro i etsy, bo własna strona to za mało
@Efilnikufesin kostki robię o grubości mniej więcej 2-2.5-3mm w zależności która sztuka.

Niżej nie zejdę jeśli chce żeby były wytrzymałe, tym bardziej że sam to szlifuję i poniżej 2mm jest cholernie trudno by wyszło równo.

Takze są dosyć grube i twarde - ale dzięki temu wyglądają ładnie i są wytrzymałe (z jednej strony drewno+żywica, z drugiej powłoka samej żywicy dla wzmocnienia)
@myhau jakbyś miał dużo hajsu to i Polskę można zalać xD

Problem tylko w gęstości - żywica jest dużo gęstsza od betonu, a co za tym idzie dużo cięższa, zaś niekoniecznie bardziej wytrzymała.
@Cryptonerd_io elo.

Sam gram na gitarze, basie i czasem ukulele - do basu przydaje się niewątpliwie grubsze, ale co do gitary i ukulele wielkość i grubość kostki to indywidualna sprawa - wybierasz taką, która jest po prostu dla Ciebie wygodna. Jeśli masz duże dłonie/grube palce na pewno lepiej mieć większą i grubszą. Jeśli w drugą stronę, siła rzeczy lepszą trochę mniejsza.

Ja np. lubię twarde kostki. Zawsze takie miałem i to już