Wpis z mikrobloga

@na-spokojnie: robicie z siebie madrzejszych, a wasze zachowania sa gorsze i prowokujace.
Skoro prawych (osobiscie mam #!$%@? bo nie bawie sie w to gowno, w ktore daliscie sie wrobic)
Uwazacie za szurow, to jak nisko wy musicie byc;D
Tak na prawde tylko w internecie umiecie odpowiadac. W stosunkach miedzy-ludzkich duzo czesc was jest po prostu #!$%@?.
Milego wieczoru ;D
@kezioezio: mysle ze trzeba byloby naklonic kilka osob homoseksulanych do wywiadu w ktorym opowiedzieliby dlaczego nie popieraja srodowiska lgbt, moze wtedy byscie uwierzyli w "kolegow" gejow ktorzy nie identyfikuja sie z lgbt, poza tym nie zdziwilbym sie gdyby wpis do ktorego sie odnosze nie zostal napisany przez lewicowego trolla. O ile pierwsza czesc wpisu ma jakis sens to druga juz jest kompletnym bezbekiem. Osoba w pierwszym wpisie ma racje, prawa obywatelskie
@Po7latach: zero konkretów, jakieś teorie z dupy, płacz, że lepiej odpowiadamy w internecie, nie masz pojęcia o naszych życiach osobistych, uważamy prawaków za szurów, a jesteśmy dużo wyżej, trwa wojna kulturowa jakbyś jeszcze nie zauważył, 1/3 tego kraju ma to gdzieś, 1/3 to zaborczy katoliban i 1/3 walczy o normalny kraj, jak wypisują te debilizmy to mamy ich nie kontrować tylko siedzieć cicho? również miłego wieczoru
@Po7latach: nikogo nie zmuszam, nie mam zamiaru siedzieć cicho kiedy mam rację, nie jesteś w stanie mnie przekonać do zmiany poglądów, bo po prostu nie dysponujesz wystarczającą wiedzą, w ostatnich dniach KAŻDA moja dyskusja z prawakami kończyła się tak, że albo zaczynali obrażać moją matkę, albo mnie, albo pisać, że nie mam racji bez wskazywania przyczyn logicznych takiego stwierdzenia, rozbrajałem ich myślenie argument po argumencie i zaczynał płacz, wystarczy ustępowania debilizmowi
@prawa_reka_sorosa Co? Lesbijki, geje, biseksualisci i transseksualiści to ideologia? xD

Nie to są ludzie nieheteronormatywni ale juz LGBT to organizacja zrzeszająca miedzy innymi tych wymienionych, ale nie tylko i nie wszystkich. To ze ktos jest gejem i nie nalezy do lgbt nie popiera ich dzialan to nic dziwnego.