Wpis z mikrobloga

@na-spokojnie: ale wiesz,ze masz racje tylko Twoim zdaniem?
I tylkoz Twojego punktu widze.
To ze ty cos uwazasz za prawde, to nie znaczy ze tak jest, ewentualnie tak nas system nakierowuje.
To chyba forma dowartosciowania sie, skoro wchodzisz z ludzmi, ktorych nie lubisz w jakakolwiek konwersacje.
Nie lepiej takich ludzi olewac i trzymac tych ktorych lubisz?
@Po7latach: mam rację, bo opieram się na nauce, prawdą jest to co jest udowodnione naukowo, prawdą jest ewolucja, a nie kreacjonizm, przedstawiam naukowe fakty albo opinie ekspertów i na nich się opieram, a nie na "chłopskim rozumie", skończcie z tym systemem, bo serio są rzeczy, które jeśli głosisz to z automatu jesteś debilem, jak ktoś jest antyszczepem to jest debilem, to jest po prostu bezdyskusyjne, jak lubisz siedzieć cicho to siedź
naucz sie czytac ze zrozumieniem. Lgbt to nie tylko geje lesbijki itd. i nie kazdy gej czy lesbijka nalezy do LGBT wiec nie mozna generalizowac ze lgbt to wszyscy nieheteronormatywni.


@Geraltzkiwi: #!$%@? tak z ciekawości, ile ty masz lat? Bo z #!$%@? prawicowego wyrasta się najpóźniej w wieku 25. Ty w ogóle spróbowałeś kiedyś zrozumieć o czym ty piszesz?
@prawa_reka_sorosa chrzescijanie to ludzie, kosciol katolicki to organizacja. Geje i lesbijki to ludzie lgbt to organizacja. To sa naprawde proste sprawy az dziwne ze niektorzy tego nie rozumieją. Tak jakby powiedziec ze kazdy hetero z założenia należy do organizacji heteroseksualistow (jest taka) bo jest hetero i w nazwie tej organizacji jest jego orientacja :D
@wiktorek_pl jestem biseksualny i nie jestem prawicowcem w zadnym wypadku. Nie utozsamiam sie również z ruchem LGBT wiec to dla Ciebie zla wiadomość bo świat nie jest czarnobialy i nie ma tylko lewej i prawej strony.
Geje i lesbijki to ludzie lgbt to organizacja.


@Geraltzkiwi: Nie, LGBT to właśnie Lesbijki, Geje, Biseksualisci i Transseksualiści i nie jest to żadna organizacja xD

Tak jakby powiedziec ze kazdy hetero z założenia należy do organizacji heteroseksualistow (jest taka) bo jest hetero i w nazwie tej organizacji jest jego orientacja :D


@Geraltzkiwi: To nie ma absolutnie żadnego sensu xD

Masz definicję znaczenia LGBT, bo nie chcę mi się dłużej kopać
@prawa_reka_sorosa no i co? To jest wyjaśnienie znaczenia skrótowca i ok. Skrotowiec zawiera w sobie nazwy orientacji.
Czy to znaczy ze nie ma organziacji lgbt?
Nie.
Czy to znaczy ze kazda osoba nie heteroseksualna nalezy do ruchu lgbt?
Nie.
Czy organizacja/ruch/ideologia LGBT wziela swa nazwe od tego skrotowca?
Tak.
Czy wykorzystuje fakt ze wielu ludzi uważa ze kazdy niehetero jest w tym ruchu i utożsamia sie z tymi poglądami?
Tak.
Czy tak
Czy to znaczy ze nie ma organziacji lgbt?

Nie.


@Geraltzkiwi: Nikt nie kwestionuje tego że istnieją organizacje LGBT działające na rzecz Lesbijek, Gejów, Biseksualistow i Transseksualistów...

Czy to znaczy ze kazda osoba nie heteroseksualna nalezy do ruchu lgbt?

Nie.


@Geraltzkiwi: Nie, bo LGBT odnosi się do grupy ludzi i nie jest ruchem. Wbij sobie do głowy że pisząc "LGBT to organizacja" to odnosisz się do Lesbijek,