Wpis z mikrobloga

Siedzimy przy firmowym obiedzie, piątek więc robotę mamy w dupie a nie na biurku więc mniej jedzenia, więcej #!$%@?. Siedzi nas 7 osób, 5 bab, ja lvl 23, Boguś lat ok. 45 a baby ok 30-40 lat. Nagle schodzą na temat że każda chciałaby być facetem bo mają łatwiej w życiu

Mi rośnie banan na twarzy bo dobrze wiem jakiego typu faceta się spodziewają ale siedze cicho. Ale Bogusiowi czerwona lampka się nie zapaliła i wypalił bezmyślnie jak to facet ma łatwiej. Zdążyłem tylko powiedzieć "jak pojadłeś to #!$%@?" i wyciągnąć go szybko ze stołówki a za sobą słyszeliśmy już tylko dziki jazgot.

Życie jako biurwa nie jest łatwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pracbaza #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_1596840076DXmLZZ3I75VtUk5E2IahWH.jpg
  • 14
@SkorpionX
@GoldenJanusz
@Niebieski_mazak
- nie rodzą dzieci
- nie mają okresu, a to dużo kosztuje
- nie wypadają z rynku matrymonialnego po 40
- mogą mieć dzieci kiedy chcą
- brzydka kobieta ma więcej hejtu niz brzydki mężczyzna
- nie muszą mieć długich włosów
- golić całego ciała codziennie
- jak masz niepomaliwane paznokcie powiedzą, że jesteś zaniedbana
- od kobiet się wymaga szczupłej sylwetki
- większa siła fizyczna, wydolność u mężczyzn
@SkorpionX Żadne cherry picking, po prostu prawda. I moje obserwacje i doświadczenia.

Sam okres juz jest wystarczającym powodem, mogłam na tym zakończyć.

Chętnie przeczytam to z twojej perspektywy.
Dlaczego twoim zdaniem mężczyźni mają gorzej?
@StrangeTrails daj spokój, tu na wykopie fakt że każdy chce Ciebie wyruchać jest dowodem że masz lepiej w życiu, jakby to była jedyna istotna rzecz albo nawet najważniejsza.

Jak kiedyś opisałem dlaczego mężczyznom jest łatwiej w pewnych sytuacjach, to dostałem odpowiedzi że "jako kobieta nie mam pojęcia z czym mierzy się młody mężczyzna" XD. A no i milion minusów oczywiście.
@StrangeTrails: taki wpis przegapiłem xD

- nie wypadają z rynku matrymonialnego po 40 - wy też nie, widziałem zadbane kobitki po 40, że młodsi ślinili się do nich jak do matki Stiflera
- nie muszą mieć długich włosów - większość z was nosi fryzury do podbródka
- golić całego ciała codziennie - w pracy same się przyznały, że się nie golą xD
- jak masz niepomaliwane paznokcie powiedzą, że jesteś zaniedbana
@SzubiDubiDu To niestety twoje zdanie. Przecież yo nawet zgodne z prawdą co piszesz nie jest.

Po 40 wypadasz z rynku, bo nie założysz rodziny i masz menopauzę. Może pracujesz z jakimś feminazistkami, bo ja nie raz słucham od facetów, ze fuj nieogolone fuj niepomalowane. Z resztą patrz na wykopków.
Na sorze nikt nie spędza miesiąca czasu. Proponuję dowiedzieć się czym jest SOR
@StrangeTrails: to też niestety są twoje zdania, które tak samo nic nie znaczą

tak użyłem zbyt dużego skrótu myślowego bo po spacerze nocnym lądujesz na sorze a potem siedzisz miesiące w szpitalu, fakt zbyt trudne do załapania