Wpis z mikrobloga

Brat mi podrzucił fotki co wczorajszy i dzisiejszy upał zrobiły z moim #chilizgobim

Na zewnątrz jest około 33 stopnie. Wewnątrz nawet nie chce myśleć ile.

Na zdjęciu folia z przewagą annuumów. Ewidentnie nie radzą sobie z gorącem. A już wcześniej kilka sztu było mocno poszkodowanych przez kreta :/

Na drugim zdjęciu folia z praktycznie samymi chinense. Tym się jak widać podoba. (òóˇ)

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #rolnictwo #wies
gobi12 - Brat mi podrzucił fotki co wczorajszy i dzisiejszy upał zrobiły z moim #chil...

źródło: comment_15969004812y4XWCngp2fhMfyXyNNY2e.jpg

Pobierz
  • 12
@GKC__: Nom ;) Obornik w dołkach robi swoje ;)

@piotr-antyn: @polutt: Niestety nie mam możliwości w żadnym z tuneli zwiększenia przewiewu innego niż wycięcie folii nożem. (,) Niestety z podlewaniem też miałem problem, bo nie jestem na miejscu i nie mogłem na bieżąco reagować. A ponadto jeszcze kilka krzaków ma pouszkadzane korzenie prze kreta :/ Jutro rano się okaże ile wstało po podlaniu i nocnym
@gobi12: według "Uprawy warzyw w pomieszczeniach" Knaflewskiego prawidłowa powierzchnia wentylacyjna ścian to 30% powierzchni uprawy, wtedy nie powinny się przegrzewać. W sumie to ciekawy jestem czy masz te 30%