Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Ja już naprawdę mam w dupie czy Margot to jest dla was Małgorzata czy Michał. Mam w dupie to, czy uważacie, że postępowała słusznie, czy źle, czy jej akcje da się jakoś usprawiedliwić, czy nie. Ale żeby życzyć jej gwałtu w więzieniu to są już #!$%@? dwa kilometry mułu pod dnem, które sobą zwykle reprezentujecie. I mam szczerą nadzieję, że kiedyś komuś przyjdzie tak heheszkować z was.

#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow #bekazpodludzi #oswiadczenie
  • 35
  • Odpowiedz
@Desde czekam koleżanko na twoje wpisy krytykujące drugą stronę, masz szansę wypisać jakieś 1000 haseł z odbywających się protestów,
Różnica polega na tym, że my odcinamy się od takich ludzi jak opisalas, a wy nigdy swoich nie krytykujecie, pozdro hejka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desde: mam gdzieś tego typa bo uważam, że jest ewidentnie niestabilny emocjonalnie, myśląc jednocześnie, że ma wlaczony tryb god mode. Jeżeli chodzilo o 'powitanie' w areszcie zabójcy dziecka to nagle.2/3 wykopu twierdzi, że jak to jakim cudem patusy siedzące w wiezieniu za nasze podatki będą ustalaly samosad aby poczuć się lepszymi11!!1 A.teraz typowi życzą sponiewierania z przewinieniami dużo mniejszego kalibru. podwójne standardy.
  • Odpowiedz
@Desde: powiedz kolegom z lewej by zaczęli szanować innych, to później o taki szacunek mogą prosić. Widzisz drzazgę w czyimś oku, a belki w swoim nie.
  • Odpowiedz
@Desde lol pierwszy raz czytasz o tym, że gdy ktoś idzie do aresztu- życzy mu się "przecwelenia"? XD
Nie tylko w jego kierunku padały takie słowa, ale dużo ludzi jak idzie do aresztu z tym się spotyka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
lol pierwszy raz czytasz o tym, że gdy ktoś idzie do aresztu- życzy mu się "przecwelenia"? XD

Nie tylko w jego kierunku padały takie słowa, ale dużo ludzi jak idzie do aresztu z tym się spotyka ¯\(ツ)/¯

@Xennonek: Nie, nie jest to pierwszy raz. Mimo wszystko sam fakt tego, że pewne zjawisko jest powszechnie nie znaczy, że powinno być akceptowane.

Bo widzisz tylko jedna strone medalu i tylko jedna strone komentujesz
  • Odpowiedz
@Desde no niestety, wrzucanie mężczyzn nabuzowanych hormonami na kilka miesięcy w odosobnienie sprawia, że ktoś zostaje marionetką do wymuszanych stosunków homoseksualnych.
Potem oczywiście można to zgłaszać i ukarać sprawcę

A sołeczeństwo nic z tym nie chce robić, bo to dotyczy osób zamkniętych, których los innych ludzi nie bardzo interesuje.
  • Odpowiedz
@Desde: Zgadzam się z Twoją oceną dotyczącą ludzi, którzy życzą innym gwałtów czy innych nieszczęść. Jakkolwiek nie popieram działań osoby o której mowa to mam na tyle empatii żeby postawić się w jej sytuacji i raczej się z tego nie cieszyć. Szkoda za to, że Ty swoim ostatnim zdaniem:

I mam szczerą nadzieję, że kiedyś komuś przyjdzie tak heheszkować z was.


postawiłaś siebie dokładnie w tym samym gronie ludzi, którymi tak
  • Odpowiedz
Szkoda za to, że Ty swoim ostatnim zdaniem [...] postawiłaś siebie dokładnie w tym samym gronie ludzi, którymi tak bardzo gardzisz i których zachowanie tak bardzo Cię oburza.

@Kokorin: Zdecydowanie masz rację. Gdy tworzyłam wpis, byłam wściekła na wspomnianych ludzi, wszysko było pisane w emocjach, ale nie usprawiedliwia to tych słów. Pozostaje mi przeprosić.
  • Odpowiedz
@Desde: Szanuję za te słowa. W dzisiejszych czasach przyznanie się do błędu jest bardzo rzadko spotykane ale dla mnie ta umiejętność zawsze świadczy pozytywnie o danej osobie.
  • Odpowiedz