Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Polecam trasę velo Czorsztyn, dobrze przygotowana, restauracje i miejsca gdzie można się ochłodzić. Odległość nie jest imponująca jakieś 30km, dlatego polecam zamiast płynąć gondola z Nidzicy do Czorsztyna po prostu przejazd przełęczą. Jak startujecie Dębna/Nowego Targu to kierować sie na Nidzicę, od razu fajne podjazdy. Byłem pierwszy raz myślałem, że sobie zrobię luźno dwie rundki xd
#rower #trasyrowerowe
arturccc - Polecam trasę velo Czorsztyn, dobrze przygotowana, restauracje i miejsca g...

źródło: comment_15970009544X2iZ3fFNPWncQextdmx3T.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@arturccc: Również gorąco polecam. Przy czym zalecam uważać na tym zjeździe ze zdjęcia. Po ty jak droga znika na zdjęciu lesie, wychodzi z niego i pojawia się ciasny nawrót. Ślady blokowanych kół na tej czerwonej nawierzchni sugerują, że nie tylko mnie zaskoczył. Tam powyżej na szosie można się spokojnie do 70 km/h rozpędzić.
  • Odpowiedz
Przy czym zalecam uważać na tym zjeździe ze zdjęcia. Po ty jak droga znika na zdjęciu lesie, wychodzi z niego i pojawia się ciasny nawrót. Ślady blokowanych kół na tej czerwonej nawierzchni sugerują, że nie tylko mnie zaskoczył.


@krabat: Mi czasami brakuje na DDR znaków ostrzegających przed ciasnymi zakrętami po długiej prostej. Czasami widzę ostrzeżenia o dużym nachyleniu przed zjazdem czy stop przed skrzyżowaniami ze złą widocznością, ale znak z info
  • Odpowiedz