Wpis z mikrobloga

@Krasparov: To ja na jakimś koncercie. Na bramce mówią, że do 8 lat za darmo, a ja do matki celowo z udawanym smutkiem „aaa szkoda, ze ja mam 9”. Matka cała czerwona, wyciągała te 5 zł (!!) na mój bilet, jakby ją ograbili z całych oszczędności. Ogólnie takich akcji miałem sporo. Śmieszne, że 9 letni gówniak musiał wyplenić komunistyczne nasienie ze swoich rodziców.
@Krasparov: Na fotelu pasażera gówniaki mogą jeździć od 10. roku życia. Mam takie wspomnienie z dzieciństwa, gdzie policja zatrzymuje mojego dziadka, ja na fotelu pasażera. Dziadek otwiera okno, nie zdążył podać dokumentów, a ja od razu:
- ja mam osiem lat, ale dziadek kazał mi powiedzieć panu, że mam dziesięć!!!!!
To ja na jakimś koncercie. Na bramce mówią, że do 8 lat za darmo, a ja do matki celowo z udawanym smutkiem „aaa szkoda, ze ja mam 9”. Matka cała czerwona, wyciągała te 5 zł (!!) na mój bilet, jakby ją ograbili z całych oszczędności. Ogólnie takich akcji miałem sporo. Śmieszne, że 9 letni gówniak musiał wyplenić komunistyczne nasienie ze swoich rodziców.


@kezioezio:
Być debilem to jedno ale chwalić się tym
Być może wtedy te gĺupie 5 złotych to była dla niech godzina roboty. No ale wykopek MONDRY OCZYTANY LEPSZY wyplenia komunistyczne nasienie swoich rodziców.

Pluje na takie ścierwo.


@Crosshairs: Sorry. ale to jest logika typu "piracę. bo nie stać mnie na grę". Jak się nie ma pieniędzy to się nie idzie. Serio, to nie takie trudne.
@Crosshairs: Nie wiem ile wtedy zarabiała ale skoro zapłacenie uczciwie 5zł ją przerastało, to mogła się nie rozmnażać

pluje na takie ścierwo


Ja też pluje na takie ścierwo złodziejskie i kombinatorskie.