Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@nieocenzurowany88:
No dobra. Ale 9 gówniaków to jeśli dobrze liczę jest 4,5k PLN na rękę miesięcznie.
A do tego jakiś zasiłek rodzinny czy opiekuńczy i pewnie kasa z funduszu alimentacyjnego bo sama sobie tyle trzody chlewnej nie zrobiła.
Znam inżynierów co zarabiają 3 na rękę, a ona za #!$%@? się ma lepszy pieniądz i żadnej roboty nigdy w rękę nie wzięła więc teraz też nie myśli o podjęciu pracy tylko rzebractwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem:
Ona te 7 spokojnie ma.
Jak chodziłem na studia to stypendium socjalne dawali do przychodu 300zł na głowę w rodzinie. Ona ma na nie 3 razy tyle i jak znam życie to te mieszkanie ma też za darmo
@wojtoon: wiem wiem, ja tez zylam za 900zl (alimenty + kredyt studencki) i musialam sie utrzymac. ale mialam ten komfort (xD) , ze juz nie roslam i nie musialam zmieniac butow i ubran co pol roku bo sie za male robily. doprowadzenie do takiej sytuacji jak na screenie to patologia, ale wyjsc z niej tez nie jest latwo jak podejrzewam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@wojtoon:
Mnie i trójkę rodzeństwa wychowywała samotna matka w czasach kiedy socjalizm nazywano socjalizmem, a nie dobrą zmianą. I nie było 500+, zasiłków, wyprawek i funduszu alimentacyjnego.
Pamiętam, że książki czy część ubrań dziedziczyło się po rodzeństwie i choć się nie przelewało to nie chodziliśmy głodni czy na rzebry.

Bieda siedzi w głowie. Jak się leży bykiem to nikt nie przyjdzie i ci pod nos nie podstawi. A ta madka do
Mnie i trójkę rodzeństwa wychowywała samotna matka w czasach kiedy socjalizm nazywano socjalizmem, a nie dobrą zmianą. I nie było 500+, zasiłków, wyprawek i funduszu alimentacyjnego.

Pamiętam, że książki czy część ubrań dziedziczyło się po rodzeństwie i choć się nie przelewało to nie chodziliśmy głodni czy na rzebry.


@wojtoon: doskonale znam ta sytuacje, mialam podobnie. ale to wciaz sa 4 osoby do utrzymania vs 10 czyli 2,5 raza wiecej.

Ja nikomu