Wpis z mikrobloga

@Gabaryt: nie, bo skoro wasz rowerowy guru @reddin nie potrafi dyskutować i wrzuca na czarno kogoś kto ma inne zdanie albo racje i wyzywa ich od troglodytów i jakichś petrofili to piszę sobie na tagu i go wołam żeby zobaczył, bo mi odpowiedzieć nie pozwala. to jego wina bo jest hipokrytą do kwadratu.
@Noxgate: @solimoes: taaaa, bo spowalnianie ruchu do 30-40 km/h to nic, i nawet mi się nie chce ciągnąć dalej co jeszcze jest nie tak w takiej jeździe debila na rowerku po jezdni mając ścieżkę obok, bo i tak do was to nie dotrze bo jesteście zapatrzeni w swoje rowerki i wydaje się wam że jesteście najważniejsi na drodze. Jak chcecie sobie robić trening to idźcie na tor, a nie stwarzacie
@BomBom: nie wasz nie wasz bo mówiąc dzbany miałem na myśli głównie jego przynajmniej od niedawna zauważyłem że #!$%@? ten tag próbując coś udowodnić z Twojej strony oczekiwałbym więcej oleju w głowie i nie wdawanie się w jałową przepychankę
@Gabaryt: Może i masz rację, ale nie lubię popuszczać takim pajacom. Ot tak, może upartość może zawziętość po prostu coś mnie strzela jak wrzuca popisy tego pajaca i próbuje być autorytetem, a jak coś mu wytkniesz to nie da ci nawet odpowiedzieć.
@BomBom: A jakie to zagrożenie? Wyprzedzisz taki rower i pojedziesz sobie dalej.
@CREATE_USER: Znając polskie realia te ścieżka skończy się za kilkaset metrów i wtedy rowerzysta też będzie spowalniać ruch. I co wtedy zrobisz? Będziesz go spychać z jedni, bo ciężko będzie ci na chwilę zwolnić? I jako kierowca samochodu mówisz coś o stwarzaniu zagrożenia? xD Może sprawdź sobie, kto stwarza większe zagrożenie, kto bardziej nie przestrzega przepisów, kto jeździ